فهرست
پایان روزهای سیاه فرشاد؛ امیدواری پس از 16 ماه
پایان روزهای سیاه فرشاد؛ امیدواری پس از 16 ماه

پایان روزهای سیاه فرشاد؛ امیدواری پس از 16 ماه

آی اسپورت - یک سال گذشته برای فرشاد احمدزاده، شیرین نبوده و او روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد. کارنامه او در پرسپولیس این فصل، صرفا به اخراج و محرومیت خلاصه می‌شد و او، نتوانسته بود تاثیر مثبتی در عملکرد تیم بگذارد. تا این هفته، که در بازی با سایپا سرانجام طلسم شکنی کرد و پس از 16 ماه با یک پاس گل نقش موثری در برد پرسپولیس داشت.

احمدزاده مقابل سایپا، دقیقه 77 به زمین رفت و دقیقه 85، با نفوذ از سمت راست و پاسی دقیق برای نوراللهی، گل دوم پرسپولیس را پایه گذاری کرد. آخرین گل یا پاس گل احمدزاده پیش از این، به هفته ششم فصل پیش مربوط می‌شود. او با پیراهن شلاسک، در بازی با زاگلبی گل دوم تیمش را زد. پس از آن، احمدزاده تا پایان فصل نتوانست گلی برای شلاسک بزند یا برای هم تیمی‌هایش، گل بسازد. موضوعی که باعث نیمکت نشینی، سکونشینی و سپس جدایی او از باشگاه شد. این فصل هم احمدزاده، هیچ بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار نگرفته و با این حال، سابقه گرفتن کارت زرد و قرمز محرومیت را در کارنامه‌اش دارد. یک نیم فصل کامل طول کشید، تا او بتواند اولین تاثیر مثبتش در تیم را بگذارد.

جالب اینجاست پیش از این روزهای سخت، احمدزاده با گلزنی پرسپولیس را ترک کرده بود. او هفته آخر لیگ هفدهم و در بازی با سپیدرود، برای پرسپولیس گل زد تا لیگ را، با خاطره‌ای خوب تمام کند. شاید پاس گل او به نوراللهی در بازی با سایپا، شروع دوران تازه‌ای برای پسر سابق برانکو باشد. بازیکنی که از شماره 10 محبوب برانکو، تبدیل به یک نیمکت نشین پرحاشیه شده و دوباره، باید فوتبالش را احیا کند.

۴    
آی اسپورت
2019-12-15 21:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر