فهرست
حاشیه‌ها از آزادی؛ تمرین پروین با کاپ قهرمانی
حاشیه‌ها از آزادی؛ تمرین پروین با کاپ قهرمانی

حاشیه‌ها از آزادی؛ تمرین پروین با کاپ قهرمانی

آی اسپورت - در فاصله تقریباً سه ساعت و نیم مانده به دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بیش از 65 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و بی‌صبرانه و مشتاقانه و منتظر آغاز این مسابقه هستند.

 • از ساعت 13:30 راه برای همه اتومبیل‌هایی که قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند از یک کیلومتری این ورزشگاه بسته شد و خیلی‌ها مجبور شدند اتومبیل خود را در این فاصله از ورزشگاه پارک کرده و پیاده به سمت محل برگزاری دیدار پرسپولیس - کاشیما آنتلرز حرکت کنند.
 • مأموران اسب سوار زیادی دور تا دور محوطه ورزشگاه آزادی در حال مانور بودند که سوژه هواداران شده و با آنها عکس یادگاری می‌گرفتند.
 • با وجود اینکه بارها و از طرق مختلف به هواداران اعلام شده بود بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی نشوند باز هم بیش از هزار تماشاگر بدون بلیت در جوار بلیت‌فروشی حضور داشتند و منتظر باز شدن درهای ورزشگاه به روی خود بودند. عوامل برگزاری مسابقه بارها و بارها به هواداران اعلام کردند آنهایی که بلیت ندارند در ورزشگاه نمانند، چرا که تحت هیچ شرایطی آنها را راه نخواهند داد.
 • مأموران AFC به هیچ‌کدام از افراد متفرقه‌ اجازه حضور در کنار زمین را ندادند و کناره‌های زمین کاملاً خلوت است.
 • خبرنگاران ژاپنی از ساعت 14 با حضور در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی در جای خود مستقر شدند و نکته قابل توجه اینکه اتحاد و ارتباط خیلی صمیمی بین آنها وجود داشت.
 • برای اولین بار غذای گرم در نزدیک باجه‌های بلیت فروشی فروخت می‌شد که این مسئله با استقبال خوب تماشاگران نیز مواجه شد.
 • تمام شرایط برای برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه لیگ قهرمانان آسیا آماده است و تغییرات به وجود آمده در ورزشگاه آزادی کاملاً مشهود.
 • برخلاف بازی برگشت پرسپولیس - السد که هواداران راهروهای بین سکوها را پرکرده بودند این بار نمایندگان AFC در این مورد سخت‌گیری کرده و هرگز اجازه ندادند راهرو بین سکوها پر شود. البته موانعی بین سکوهای گذاشته شده تا از این امر ممانعت به عمل آید.
 • از سکوهای ورزشگاه آزادی فقط قسمتی از جایگاه خالی مانده که آن هم به خاطر گرانی قیمت بلیت این سکوهاست.
 • سکوهای کناری جایگاه خبرنگاران برای بانوان رزرو شده است که البته هنوز هیچ هوادار خانمی در ورزشگاه حضور ندارد.
 • هواداران پرسپولیس بارها با سردادن سرود قهرمانی حضورشان در فینال لیگ قهرمانان را به رخ استقلالی‌ها کشیده و برای آنها کری خواندند.
 • بلندگوهای زیادی در جلوی هر یک از جایگاه‌ها دیده می‌شود و قرار است تا ساعتی دیگر کنسرت زنده برای تماشاگران توسط محسن ابراهیم زاده خواننده کشورمان اجرا شود.
 • حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فاصله چند ساعت مانده به بازی در ورزشگاه حضور پیدا کرده و از سوی تماشاگران نیز مورد تشویق قرار گرفت.
 • علی پروین و محمود خوردبین با حضور در ورزشگاه مورد تشویق شدید تماشاگران قرار گرفتند.
 • علی پروین که قرار است جام قهرمانی را پیش از آغاز دیدار امروز پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در استیج قهرمانی بگذارد، مسیر قرار دادن جام قهرمانی را تمرین کرد.

تسنیم

  ۲  
آی اسپورت
2018-11-10 16:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
مردانه بجنگ پرسپولیس آرش وارانه تیر خلاص را بزن پرسپولیس ، سیاوش وارانه بتاز در آتش تو ای پرسپولیس ، همانند کاوه محکم بشکن شاخ ضحاک را ای پرسپولیس و بالای سر ببر پرچم مقدس ایران یعنی سبز و سفید و قرمز و شیر طلایی ! ، فردوسی وار بیاموز به بدخواهانت با کلام پرسپولیس ، تا به همانند منشور کوروش نام پر افتخارت حک شود بر جام ای پرسپولیس ... و یادتان نرود که ما مردمان ایرانیم شگرف در قدرت ، تمدن و ایثارگری! بیاموز به وطن فروشان درس مردانگی ای پرسپولیس و به رخ بکش کلام زیبای زرتشت (گفتار نیک پندار نیک و رفتار نیک را) را در مقابل وطن فروشان فرومایه!
۱
علی دنبه
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
خدا وکیلی تفاوتو ببین. اونجا تو ژاپن زیکو جامو آورد رو سکو گذاشت اینجا علی دنبه با اون خیکش میخواد جامو بیاره بذاره تازه مطمئنم صد بارم وسطش سوتی میده:))) حداقل خوبی این کار اینه که این بدبخت بیچاره ها که تا حالا جام قهرمانی آسیا رو از نزدیک ندیدن حالا تو این دقایق هم میتونن ببیننش هم یه ذره لمسش کنن تا آخر بازی که جامو به کاشیما دادن کمتر دچار سوزش بشن خخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر