فهرست
نقل قول‌های روز: برد۱۲امتیازی
نقل قول‌های روز: برد۱۲امتیازی

نقل قول‌های روز: برد۱۲امتیازی

آی اسپورت –   این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

من وارد این مسائل نمی شوم. همه ما فقط به پرسپولیس فکر می کنم. تمرکزم فعلا روی پرسپولیس و تیم ملی است و حرف دیگری هم ندارم!

واکنش وحید امیری به شایعه جدایی اش از پرسپولیس در پایان فصل

در چین تایپه به جای اینکه کادر فنی و بازیکنان تیم تمرکز روی بازیهای خودشان داشته باشند کار ما شده بیمارستان دیشب تا صبح خوده من به دلیل همین غذا دل درد شدید و در بیمارستان بودم و امروز صبح تا این لحظه مسلم اولاد قباد تا کنون دو بار از ساعت 7 صبح راهی بیمارستان شدند و سایر بازیکنان تیم ملی هم به همین شرایط را دارند. بازیکن نمی تواند که با سبزی، کاهو، سیب زمینی و کنسرو آن هم در مسابقات به این بزرگی در سطح آسیایی با این غذا تغذیه شوند واقعا اینجا خیلی شرایط برای ما سخت شده است و میزبان این مسابقات شورش را درآوردند.

نارضایتی سرمربی تیم ملی فوتسال از کیفیت غذاهای چین تایپه

اصلا من این کار را برای نشان دادن اعتماد به نفسم انجام ندادم. واقعا این حرکت اتفاقی بود زیرا توپ وقتی به من رسید من بیرون از زمین بودم و توپ در هوا بود و چاره ای نداشتم رو پایی بزنم. البته این حرکت چه تصادفی باشد یا نه حرکت هوشمندانه‌ای نبود.

واکنش علیرضا جهانبخش به انتقاد سرمربی آلکمار از حرکت نمایشی اش

نمی‌گویم برد 6 امتیازی است. این برد، یک برد 9 امتیازی و حتی 12 امتیازی بود، چون بقیه رقبا هم بازی‌های‌شان را مساوی کردند. در هر صورت به مجموعه ذوب‌آهن تبریک می‌گویم و دست تک‌تک بچه‌ها را به‌خاطر تلاش‌شان می‌بوسم. فاصله‌مان با پرسپولیس صدرنشین بیشتر شده اما راحت می‌توانیم دومی را بگیریم.

نظر رشید مظاهری درباره پیروزی ذوب آهن مقابل استقلال

 

     
آی اسپورت
2018-02-05 09:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر