فهرست
منجی بیرو رسید؛ عیدی زودهنگام شماره یک
منجی بیرو رسید؛ عیدی زودهنگام شماره یک

منجی بیرو رسید؛ عیدی زودهنگام شماره یک

آی اسپورت - بیرانوند دروازه‌بان بسیار خوش‌شانسی است. اگر در پنالتی‌هایی که او در یک سال و نیم گذشته مهار کرد و ماه‌هایی رویایی را پشت سر گذاشت نقش شانس را نادیده بگیریم امسال دیگر باید به او لقب خوش‌شانس را بدهیم. دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس  برخلاف دو سال گذشته، امسال را با اتفاقات بد بسیار شروع کرد. مخالفت با لژیونر شدن و به دست نیاوردن عنوان مرد سال آسیا دو اتفاق بد برای او بود. در کنار همه اینها اما بدترین اتفاق در جایی افتاد که بیرانوند حتی فکرش را هم نمی‌کرد. نیمکت‌نشینی در پرسپولیس و رسیدن شماره یک به رادوشویچ اتفاقی بود که ناکامی‌های او را تکمیل کرد. بیرانوند نه تنها برای اولین بار در پرسپولیس طعم نیمکت‌نشینی را چشید که حتی ادامه اختلافات با کالدرون می‌توانست شرایط او را در تیم پیچیده‌تر کند.

درست در بدترین روزهای بیرانوند منجی از راه رسید تا او را مجددا به جاده خوشبختی برگرداند! جدایی کالدرون و آمدن یحیی گل‌محمدی فارغ از تمام بدی‌ها و خوبی‌هایی که داشت دومین خوش‌شانسی بیرانوند در دوران ورزشی‌اش با یحیی بود.

یحیی لیگ سیزدهم برای اولین بار منجی بیرانوند شد. گل‌محمدی با سوشا مکانی دروازه‌بان تیمش دچار مشکل و اختلاف شدید شد و او را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داد. او به جای دروازه‌بان اولش به سراغ دروازه‌بان تیم امید که بازیکن بسیار ناشناخته‌ای بود رفت و او را درون دروازه قرار داد. این اولین باری بود که بیرانوند پیراهن نفت را برتن کرده و بازی در لیگ برتر را تجربه کرد. بازی‌های خوب و درخشش این دروازه بان جوان باعث شد تا مدیران نفت حکم به فسخ قرارداد مکانی داده و او را راهی فولاد کنند. تیمی که یکی از مدعیان قهرمانی بود و در نهایت توانست با سوشا مکانی جام قهرمانی را هم بالای سر ببرد. برنده آن فصل اما بی‌شک بیرانوند بود که توانست در حضور سوشا مکانی شانس حضور درون دروازه را پیدا کرده و بعد از آن به دروازه‌بان شماره یک تیمش تبدیل شود و مسیر موفقیت را طی کند.

حالا برای دومین بار در تاریک‌ترین روزهای بیرانوند یحیی به داد او رسیده است. بازگشت او در اولین بازی دوستانه با بازگشت بیرانوند به درون دروازه همراه بود. اتفاقی که به احتمال زیاد در لیگ هم ادامه خواهد داشت و شماره یک قرمزها بدون دردسر جایگاهش را پس خواهد گرفت.

۶    
آی اسپورت
2020-01-16 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر