فهرست
نامزدهای پرسپولیس و استقلال در برترین‌های لیگ
نامزدهای پرسپولیس و استقلال در برترین‌های لیگ

نامزدهای پرسپولیس و استقلال در برترین‌های لیگ

آی اسپورت – دربی دوستانه پرسپولیس و استقلال علاوه بر حواشی موجود درباره تاریخ برگزاری، مسابقه سوپرجام و بحث‌های اسپانسری، تبعات دیگری هم داشته و از جمله آن تغییر زمان برگزاری مراسم برترین‌های لیگ بوده است.

مراسم قرار بود ۳۱ تیرماه برگزار شود که به خاطر دربی دوستانه گفته شد این مراسم به زمان دیگری موکول شده چون پرسپولیس و استقلال نمایندگان زیادی در مراسم برترین‌ها دارند، به ویژه پرسپولیس که قهرمان لیگ شد و با کسب امتیازات بالا رکوردهای متعددی را در تاریخ مسابقات لیگ برتر به جا گذاشت. اما حالا که دربی لغو شده خبر جدیدی از تاریخ برگزاری مراسم نیست.

از علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا و محمد انصاری به عنوان نامزدهای پرسپولیسی و از امید ابراهیمی و کاوه رضایی به عنوان نامزدهای استقلالی مراسم برترین‌های لیگ یاد می‌شود.

بیرانوند به عنوان بهترین دروازه‌بان، سیدجلال حسینی به عنوان بهترین مدافع، امید ابراهیمی و کامیابی‌نیا به عنوان بهترین هافبک، مهدی طارمی به عنوان بهترین مهاجم، محمد انصاری به عنوان بازیکن اخلاق و کاوه رضایی به عنوان بهترین گلساز کاندیدا هستند.

احتمال انتخاب برانکو به عنوان بهترین مربی هم بسیار زیاد است و پدیده فصل هم به احتمال زیاد از استقلال انتخاب می‌شود. همچنین مهدی طارمی جایزه بهترین گلزن را با توجه به کسب عنوان آقای گلی قطعا به خود اختصاص خواهد داد. طارمی و کاوه رضایی در بخش موثرترین بازیکن نیز کاندیدا هستند.

 

90tv

۴ ۷  
آی اسپورت
2017-07-17 12:02:00
نظر دهید

۷ نظر
پدرام
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
بقیه تیمها کشک ؟؟؟؟
۴
قشقایی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۰
باید در این مراسم از علی دایی و محسن بنگر و شجاع خلیل زاده و منشا و کمیته داوران و جناب تاج و عابدینی هم تقدیر ویژه شود چون در قهرمانیه لنگ بعد از ده سال نقش بسزایی داشتند.
داچلی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
ما هشت فصل قهرمان نشدیم به جاش دو تا قهرمانی حذفی داشتیم. شما که الان هفت ساله بهتون موز هم ندادن :))
استقلالیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
هفت سالو ازکجات درآوردی کوچولو؟سال ۹۲آخرین قهرمانی استقلاله،جمع وتفریق هنوزیادنگرفتی تو مدرسه تون که بفهمی ۹۶منهای ۹۲میشه چندسال؟آخی طفلی ده سال غارنشینی چه بلایی سر بچه ی مردم آورده
۸
666
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
7 سال رو از همون 10 سالی که استقلالیا اوردن ما هم اوردیم ؛ چی شد خیلی برات سنگین بود ؟
۳
العین
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
کیسیون دومی افتخار بزرگی است برای تیمی که ۳۰ درصد هوادار دارد :)))
سپاهانی
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۸
و همچنین یادی شود از میثاق معمار زاده بزرگ و مظفری زاده که غیبتشان واقعا این ده سال احساس گشت
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر