فهرست
میکسدزون آزادی: تشکر از هواداران
میکسدزون آزادی: تشکر از هواداران

میکسدزون آزادی: تشکر از هواداران

آی‌اسپورت- استقلال در حضور حدودا هشتاد هزار نفری هوادارانش با تساوی 1-1 برابر الاهلی امارات متوقف شد. اما با این وجود شانس زیادی برای صعود از گروهش دارد. صحبت‌های بازیکنان استقلال در پایان بازی را می‌خوانید:

علی قربانی: نمیشد خیلی خوب بازی کرد ولی خدا را شکر توانستیم یک امتیاز بگیریم. هنوز معلوم نیست در مرحله بعد به چه تیمی می‌خوریم؛ الان به فکر پیروزی در مسابقه آخر مقابل التعاون هستیم تا انشاالله به مرحله بعد برویم.

امید ابراهیمی: تیم‌های آسیایی بازیکنان خوبی دارند اما هواداران‌شان مثل ما نیست؛ امیدوار هستیم هواداران را خوشحال کنیم. برای دیدار پلی‌آف آماده می‌شویم ولی می‌دانیم همه تیم‌ها در آسیا خوب هستند و امیدوار هستم از این مرحله هم صعود کنیم. بازی‌های لیگ را فراموش نکرده‌ایم و تا روز پایانی تلاش می‌کنیم تا رتبه دوم جدول را بگیریم.

خسرو حیدری: شاید اگر هواداران امشب از تیم حمایت نمی‌کردند، نمی‌توانستیم به بازی برگردیم؛ در ابتدای نیمه دوم که وارد زمین شدیم منسجم بودیم تا حتما به گل برسیم و فکر می‌کنم شور و هیجان هواداران کمک زیادی به ما کرد.

وریا غفوری: نتیجه راضی کننده نبود چون با حضور این همه هوادار که واقعا سنگ تمام گذاشتند، باید حتما به پیروزی می‌رسیدیم ولی باز هم خدا را شکر شرمنده آن‌ها نشدیم و توانستیم مسابقه را مساوی کنیم.

۸    
آی اسپورت
2017-04-26 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر