فهرست
سپاهان – استقلال؛ جنگ رکوردداران در اصفهان
سپاهان – استقلال؛ جنگ رکوردداران در اصفهان

سپاهان – استقلال؛ جنگ رکوردداران در اصفهان

آی اسپورت - استقلال با یک بازی بیشتر به یک قدمی سپاهان رسیده و این تقابل برای هر دو تیم یک بازی ۶ امتیازی به حساب می‌آید. جدال دو تیم مدعی عنوان قهرمانی تنها جذابیت و حساسیت دیدار شنبه نیست و در ادامه به نکات بیشتری از این بازی می‌پردازیم.

جدال رکوردداران

بهترین خط حمله لیگ برتر که ۷ بازی آخرش کمتر از دو گل نزده باید برابر بهترین خط دفاع لیگ که تنها یک گل خورده دارد، بازی کند. در بازی شنبه هر نتیجه‌ای رقم بخورد روند گل نخوردن سپاهان و یا روند گل زدن استقلال متوقف خواهد شد و تلاش برای ادامه این رکورد، خودش برای بازیکنان انگیزه مضاعفی ایجاد می‌کند تا بیشتر تلاش کنند.

تلافی شکست فصل قبل

استقلالی‌ها بعد از برد فصل قبل در اصفهان چنان شادی کردند که انگار قهرمان لیگ برتر شده‌اند و حالا سپاهانی‌ها که به خاطر آن باخت از قهرمانی دور شدند، بدشان نمی‌آید تلافی کنند و در حضور هواداران‌شان انتقام بگیرند.

انگیزه‌های ویژه قلعه‌نویی

امیر قلعه‌نویی همیشه برای برد استقلال انگیزه دارد و مخصوصاً حالا که آبی‌پوشان در راه قهرمانی با تیم امیر رقابت پایاپایی دارند. قلعه‌نویی همیشه دوست دارد نشان دهد خارجی‌ها به درد فوتبال ایران نمی‌خورند و شنبه فرصت خوبی برای اثبات این موضوع است. البته امیر تنها استقلالی باانگیزه ترکیب سپاهان نیست و نورافکن، شهباززاده و قربانی هم که استقلالی بودند، شنبه با انگیزه مضاعفی وارد میدان می‌شوند و البته استقلال هم چند سپاهانی دارد. یزدانی، غلامی، غفوری و کریمی هم برای خودنمایی به زمین می‌روند و به جذابیت‌های بازی می‌افزایند.

شنبه روزی است که مشخص می‌شود اندیشه‌های تدافعی قلعه‌نویی کارایی بیشتری دارد یا اندیشه‌های تهاجمی استراماچونی و شاید حتی نتیجه این بازی قهرمان لیگ را در آخر فصل مشخص کند.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2019-11-30 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر