فهرست
جزئیاتی از قرارداد فرهاد؛ شرطی در کار نبود
جزئیاتی از قرارداد فرهاد؛ شرطی در کار نبود

جزئیاتی از قرارداد فرهاد؛ شرطی در کار نبود

آی اسپورت - احمد مددی پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از یکی دو روز سخت و پس از بررسی گزینه‌های مختلف که هیئت مدیره  اعلام کرده بودند پس از سه دور مذاکره با فرهاد مجیدی به توافق رسیدیم و از این پس ایشان سرمربی استقلال خواهد بود.

وی در مورد مدت قرارداد مجیدی با استقلال تصریح کرد: قرارداد او دو ساله و نیمه است و هیچ شرطی برای این قرارداد وجود ندارد. مجیدی یکی از بازیکنان و سرمربیان محبوب است. هیچ شرطی برای مجیدی نگذاشتیم اما او در جلسه گفت تمام تلاشم را برای موفقیت استقلال به کار می‌برم.

مددی در خصوص تماس با سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا برای حضور پیروز قربانی در کادر فنی آبی‌پوشان گفت: از مدیرعامل سایپا خواهش کردم قربانی با توجه به درخواست مجیدی به کادر فنی بیاید و ایشان نیز قول مساعد داد. یکی دو نفر دیگر هم برای حضور در لیست حضور دارند. فراز کمالوند هم در لیست است، اما قرار شد مجیدی لیست نهایی را امشب به من بدهد.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا مجیدی گزینه نخست سرمربیگری بود، گفت: سه چهار گزینه داشتیم و شب گذشته جلسه هیئت مدیره برگزار و در نهایت قرار شد بنده مستقیم با مجیدی مذاکره داشته باشم. خدا را شکر که به این نتیجه رسیدیم.

مددی در رابطه با ناراحتی باشگاه گل‌گهر سیرجان درباره رسانه‌ای شدن مذاکره برای حضور امیر قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: چنین چیزی را نشنیدم. در فضای کاملا حرفه‌ای با مدیرعامل گل‌گهر صحبت کردم. به ایشان گفتم ما خواهان قلعه‌نویی هستیم که گفتند باید نامه بدهید. ما این کار را انجام دادیم. اصول حرفه‌ای‌گری می‌گوید وقتی مربی تحت قرارداد باشگاهی است، باید با مدیرعامل آن باشگاه صحبت کنید. من کار خطایی انجام ندادم و حتی در خصوص نکونام با سعید آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان نیز صحبت کرده بودم، چرا آذری اعتراضی نکرد؟ بهتر این بود که کار غیرحرفه‌ای انجام دهم؟ به نظر خودم کار حرفه‌ای انجام دادم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد بحث انتخاب فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست تیم آبی‌پوشان تصریح کرد: امشب با مجیدی درباره خیلی از مباحث صحبت می‌کنیم.

مددی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی مشکل زمین تمرین استقلال حل خواهد شد، گفت: زمین تمرین هیچ مشکلی ندارد. زمین تهرانسر زیر کشت رفته بود و یک روز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دعوت‌تان می‌کنم تا ببینید چه زمینی استانداردی است.

 

 

۱    
آی اسپورت
2021-03-03 17:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر