فهرست
انتقاد از وزارت بهداشت در قبال مهرداد و علی
انتقاد از وزارت بهداشت در قبال مهرداد و علی

انتقاد از وزارت بهداشت در قبال مهرداد و علی

آی اسپورت – دکتر هاشمیان، پزشک معالج علی انصاریان و مهرداد میناوند پس از فوت دو پیشکسوت کشورمان، انتقاداتی را به وزارت بهداشت وارد کرد و معتقد است این وزارت هیچ کمکی برای درمان این دو پیشکسوت مرحوم نکرده است.

دکتر هاشمیان طی مکالمه‌ای در بخشی از صحبت‌های خود در این خصوص بیان کرد: وزارت بهداشت به جای آن که در آن شرایط بیاید و به ما کمک کند، حتی یک ذره به این دو قهرمان کمک نکرد. دوستان و همراهان بیمار نیز در جریان هستند و می‌دانند ما چه تلاشی در این مدت می‌کردیم. مردم جور دیگری مسئله را می‌بینند. می‌بینند دو قهرمان دارند و یک پزشک این وسط آمده و بیمار نیز فوت کرده است. همین صحنه را امروز می‌بینم که انواع و اقسام توهین‌ها به ما وارد می‌شود. حتی همراهان بیمار نیز شکایتی از ما ندارند و بابت فعالیتم، از من تشکر می‌کنند.

وی ادامه داد: چه می‌شود که در جامعه جور دیگری با من  رفتار می‌شود؟ چه می‌شود که وزارت بهداشت از من دفاع نمی‌کند؟ این‌ها مسائل پشت پرده وزارت بهداشت است که از ابتدا بیشترین ضربه را به مردم زد با انکار دارو و اینکه مرتب گفتند داروها به درد نمی‌خورند و بیماری را کم نمی‌کند. شما دیدید افرادی که دارو را انکار می‌کردند، خودشان بعداً مریض شدند و از آن دارو برای خود و بیماران‌شان استفاده کردند. بحث واکسن نیز مطرح شد و گفتند این مسائل فراتر است. بحث حکومت و شخص دیگری نیز نیست. این‌ها همه به داخل وزارت بهداشت برمی‌گردد و من حاضرم طی مناظره‌ای همه این مسائل را با سند و مدرک بازگو کند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2021-02-05 23:15:00
نظر دهید

۳ نظر
محسن
جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹، ۲۳:۵۰
چه میشود که جامعه با من جور دیگر رفتار میکند؟! من بیسواد،شنیده‌ام موردی هست به نام سوگند پزشکی.و مطالعه و درک اندک من میگوید قسمت کوچکی از این سوگند ظاهرا به موضوع مساوات در رفتار با بیماران است که شامل: فقیرو غنی،مشهور و گمنام،دوست و دشمن،سیاه و سفید،خردسال و بزرگسال و و و میشود.جناب هاشمیان عزیز،به نظر شما،اینکه شما خواهان دخالت ویژه وزارتخانه،در مورد این دو عزیز درگذشته هستید شامل و مصداق سوگند پزشکی شماست؟!!! شاید هم واقعا vip وجود دارد و شما باخبر و ملت بیخبرند!!! در هر صورت بدا بحال شما و بدتر بحال ما عوام که گرفتار همه بدیها از جمله شماییم!!
اقلیت تاس
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۱:۰۰
احمق اول قضیه را متوجه بشو و بعد بر طبل توهم و جهل کیسه کشانت بکوب
۸
مچ‌گیر
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۸:۳۱
این آقای هاشمیان دکتر عفونی است که این قدر اظهار نظر می‌کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر