فهرست
گزارش تصویری: همه صحنه‌های داوری علیه رئال
گزارش تصویری: همه صحنه‌های داوری علیه رئال

گزارش تصویری: همه صحنه‌های داوری علیه رئال

آی اسپورت- رئال مادرید مدتی است که به داوری‌های اسپانیا معترض است و معتقد است سوت‎هایی که اخیرا به ضرر این تیم زده شده اتفاقی نبودند. اما در زیر بررسی می‌کنیم که اشتباهات داوری چطور به مدافع عنوان قهرمانی ضربه زده‌اند.

بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا- بارسلونا

داوری بازی ریکاردو دی بورگوس بنگوئچا بود و به خاطر خطای کیلور ناواس روی لوئیس سوارس یک پنالتی به بارسا داده شد. به نظر ناواس برای توپ رفته بود و تماس بین دو بازیکن خیلی کم بود.

1
1

در در بازی رفت کریستیانو رونالدو دومین کارت زرد را به خاطر دایوینگ گرفت و به خاطر آن خطا بود که او عصبانی شد و داور را هل داد و 5 جلسه محروم شد.

هفته اول لالیگا- دپورتیوو

سرخیو راموس به خاطر درگیری با فابین شار و بعد فلورین آندونه اخراج شد. خیلی‌ها معتقد بودند راموس در صحنه اول باید کارت قرمز می‌‎گرفت، اما خیلی‌ها هم بر این باور بودند که کارت زرد دوم بی‌رحمانه بود.

2
2

هفته دوم لالیگا-  والنسیا

در برنابئو هواداران شدیدا عصبانی شدند که چرا داوید فرناندس بوربالان تصمیم گرفت نه خطا روی کریم بنزما را بگیرد و نه خطا روی مارسلو را.

3
3

به اضافه سفیدپوشان احساس می‎کردند که بارسلونا، رقیبشان در دیدار مقابل اسپانیول گل آفساید زده.

هفته سوم لالیگا-  لوانته

الخاندرو هرناندس داور دومین دیدار خانگی ناامیدکننده رئال بود. اما به نظر هواداران اگر شما رودریگس به خاطر خطا روی مارسلو جریمه می‎شد اوضاع می‌توانست متفاوت باشد.

4
4

کمک به بارسلونا در دیدار هفته چهارم لالیگا

وقتی پائولینیو گل برتری  تیمش را زد و باعث شد بارسا از بازی مقابل ختافه امتیاز بگیرد، برای هواداران رئال جای سوال بود که چرا داور خطای او روی جنه داکونام قبل از زدن گلش را نگرفته است.

5
5

هفته پنجم لالیگا- بتیس

این یکی از بحث‌برانگیزترین بازی‌های رئال بود که در آن سفیدپوشان در خانه مغلوب بتیس شدند. در محوطه جریمه خاوی گارسیا خطای هند کرد، یک تکل خشن هم روی پای مارسلو رفتند و بدون جریمه ماند. در صحنه‌‎ای هم می‌شد خطا روی راموس در محوطه جریمه را پنالتی گرفت.

6
6

در همین هفته در نیوکمپ بارسلونا صاحب یک ضربه بحث‌برانگیز به خاطر خطای الکس گالوس روی نلسون سمدو شد و آن ضربه وارد دروازه شد.

7
7

هفته ششم لالیگا- آلاوز

این تیم سردرگم هم نزدیک بود یک امتیاز از تیم زیدان بگیرد. مانو گارسیا که گل این تیم را زد با وجود خطایی که روی لوکاس واسکز انجام داده بود اجازه پیدا کرد تا به کارش ادامه دهد.

8
8

 

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-09-26 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Edi
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
بازی با بتیس گل دوم مایورال قبل از گل خطای صدرصد مایورال درنبرد هوایی با بازیکن حریف بود،بازی با لوانته،قبل از گل رئال خطای صدرصد راموس روی دفاع حریف بود.درضمن گل بارسلونا به ختافه هیچ ایرادی نداشت چرا که پائولینیو صاحب تچپ بود و بازیکن حریف خواست به پائولینیو تنه بزنه ولی نتونست و هیچ خطای صورت نگرفت.درضمن اگه پارسال داوری ها ۵ هفته متوالی به ضرر بارسلونا نبود رئال خوتب قهرمانی لالیگا رو نمی دید.این چیزیی بود که همه بهش پرداختن و مشخص و واضح بود
۲ ۱
اتم
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۰۱
دقیقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر