فهرست
برانکو در کنفرانس: منشا باید بیشتر گل بزند
برانکو در کنفرانس: منشا باید بیشتر گل بزند

برانکو در کنفرانس: منشا باید بیشتر گل بزند

آی اسپورت- پرسپولیس با کسب سه امتیاز بازی با سیاه جامگان با 44 امتیاز در صدر جدول دست نیافتنی تر از قبل شد. پرسپولیس سه امتیاز با ارزش را در دقیقه 90 بازی با سیاه جامگان به دست آورد و خودش را یک قدم به قهرمانی نزدیک تر کرد. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پایان بازی و در کنفرانس خبری گفت:« دیروز در کنفرانس خبری عرض کردم که توجه خاصی به این بازی داریم و اینکه بازی بسیار سخت و محکم و نامعلومی پیش رو داریم. و همه شاهد بودند که این اتفاق افتاد.  تبریک می گویم به بازیکنانم بابت بازی خوب و درخشانی که انجام دادند  و اراده و خواستی که برای برد داشتند. آنچه برای من مهم است این است که با سزاواری کامل بردیم و در تمام طول بازی تا ثانیه آخر دنبال برد بودیم.»


  گل دقایق پایانی: «بعد از همه موقعیت هایی که هدر دادیم در ثانیه های آخر این فرصت گیرمان آمد و خوشبختانه تبدیل به گل شد. در این جا  تشکر می کنم از میزبان و فضای بسیار خوبی که هواداران در ورزشگاه حاکم کردند. فضای خوبی  هم در سکوها هم در زمین بازی وجود داشت. طبیعی است که میزبان به دنبال بهترین نتیجه بود. » او افزود:« بیش از همه بابت این خوشحالم که تعداد زیاد هوادارانمان در مشهد را شاد کردیم. البته نه فقط هوادارانمان در مشهد بلکه همه هوادارانمان که از تلویزیون بازی را می دیدند.خیلی خوشحال هستم بازیکنان به بهترین نحو دینشان را ادا کردند.»


عدم گلزنی برخی بازیکنان مثل گادوین منشا: «شاید  نسبت به بقیه تیم ها اگر بخواهم بگویم شاید به نوعی ضعیف تر شده باشیم آن هم از این بابت که از طرف فیفا جریمه شدیم ونمی توانیم بازیکن جدید بگیریم. همزمان آقای طارمی که هم دوسال آقای گل لیگ و لیگ قهرمانان و بهترین بازیکن لیگ بوده رفت ، و آقای علیپور حداکثر فرصت را استفاده کرد و دوازدهمین گل را هم زد. انتظارمان این است که منشا به تعداد گل هایش در پیکان برسد.»


سبک بازی تیم: «برای من به عنوان مربی مهم این است که دیدگاه ، روش و فلسفه بازی را تغییرندهیم. موقعیت های گل را به وجود بیاوریم که تبدیل به گل شوند. مهمترین مساله این است که در فصل جاری فقط دوبازی باختیم مقابل پیکان که نباید می باختیم و یکی هم مقابل الهلال در لیگ قهرمانان. من به بازیکنانم به خاطر تلاششان تبریک می گویم چرا که با تلاش و انگیزه آنها می توانیم به اهدافمان برسیم.»


عدم استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب: « قبلا هم گفتم بعد از جریمه ای که شدیم اعلام کردم از بازیکنان فعلی راضی هستم به اندازه کافی بازیکن داریم. یک گروه بازیکن جوان داریم اما ما قهرمان ایران  و پرسپولیس هستیم خیلی راحت نیست بازیکنی فرصت بازی در پرسپولیس را گیر بیاورد. این بازیکنان باید تلاش و تمرینات بیشتری بکنند تا در آینده بتوانند به تیم کمک کنند.»

محرومیت‌های انضباطی: «من رئیس کمیته انضباطی هستم دیروز آقای علیپور را جریمه کردم چون دیر آمد سر تمرین. هفته پیش هم فرشاد و منشا را جریمه کردم چون رفتار مناسبی نسبت به هم نداشتند. شاید دوباره بخواهم کسی را جریمه کنم واین بار شاید پندار خمارلو( مدیر روابط عمومی باشگاه) را جریمه کنم.(می خندد)»

۹۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-12 17:38:00
نظر دهید

۱ نظر
شوفر هستم راننده ابوتیاره
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
چرا سر پیری تن منه پیرمرد رو می لرزونی؟ مگه من با این ابوتیاره چکار کردم ؟ من که هیچ وقت به چراغ قرمز تخطی نکردم ... یه ابوتیاره دارم که فقط آلودگی سوتی داره و بی بخاره، شما گذشت کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر