فهرست
آبروداری سرخابی‌ها/ نیمی از بازی‌ها بدون گل
آبروداری سرخابی‌ها/ نیمی از بازی‌ها بدون گل

آبروداری سرخابی‌ها/ نیمی از بازی‌ها بدون گل

آی‌اسپورت- هیجان بازی‌های لیگ برتر از گل و بازی زیبا به اشتباهات جنجالی داوری و فحاشی روی سکوها رسیده است. در شروع نیم فصل دوم کم گل‌ترین هفته‌های لیگ را می‌گذرانیم. هفته نوزدهم فقط 10 گل داشت و از هفته قبل که کم‌گل‌ترین هفته بازی‌ها بود، فقط یک گل بیشتر. نکته قابل توجه در بازی‌های این هفته تعداد تساوی‌های بدون گل است. نیمی از بازی‌های هفته نوزدهم بدون گل به پایان رسید. از طرفی در چهار بازی دیگر هم دو تیم موفق به گلزنی نشدند.

شاید اگر آمادگی سرخابی‌ها در این هفته نبود شرایط تعداد گل‌های لیگ برتر از هفته قبل هم تلخ‌تر میشد. استقلال با 3 و پرسپولیس با 2 گل، 50درصد از گل‌های این هفته را به ثمر رساندند و از به وجود آمدن قحطی گل فعلا جلوگیری کردند. البته پیکان هم موفق شد دو گل در این هفته بزند. سایپا، نفت تهران و استقلال خوزستان دیگر تیم‌هایی بودند که در این هفته موفق به گلزنی شدند. البته فقط یک گل.

شرایط لیگ برتر هفته به هفته حساس‌تر می‌شود و فشار روی تیم‌ها برای بالا یا قعرنشینی بیش از پیش شده است. از طرفی اکثر تیم‌ها به بی‌کفایتی سازمان لیگ و کمیته داوران اعتراض دارند و بیشتر از این که رقابت در درون مستطیل سبز شکل بگیرد، در کنفرانس‌های قبل و بعد از بازی با جدیت پیگیری می‌شود. اتفاقی که جنجال‌های لیگ برتر را به طرز سرسام‌آوری در این هفته‌ها افزایش داده و از جذابیت بازی‌ها به طور محسوسی کم کرده است.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-01-28 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس ..... استقلال
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۹
لیگ ما مدیون قدرت پرسپولیس و درب و داغانی استقلال و بمب خنده بودن تراکتوری هاست..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر