فهرست
یکشنبه، جلسه نهایی استقلال و استراماچونی
یکشنبه، جلسه نهایی استقلال و استراماچونی

یکشنبه، جلسه نهایی استقلال و استراماچونی

آی اسپورت - طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر نارضایتی آندره‌آ استراماچونی از شرایط استقلال و جدایی او از جمع آبی‌ها به دلیل عدم تحقق خواسته‌هایش در نقل و انتقالات در رسانه‌ها منتشر شد که امشب مدیرعامل این باشگاه به این مسائل واکنش نشان داد.

امیرحسین فتحی با انتشار پیامی درباره حواشی پیرامون جدایی که در سایت رسمی باشگاه استقلال منتشر شده نوشت: «چند روز است که از طریق یک رسانه مشخص خارجی اخباری درباره وضعیت شغلی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان می‌شنویم. از طرفی دیگر به صورت پراکنده تصمیمات و درخواست‌هایی را از طرف آقای استراماچونی دریافت کردیم که درهمین راستا روز یکشنبه با برگزاری جلسه‌ای با ایشان به نتایج لازم خواهیم رسید. من چند روز قبل هم گفتم. از روز شروع همکاری با کادرفنی جدید، نهایت همراهی، تعامل، هماهنگى و احترام متقابل بین من با آقای استراماچونی و دیگر ارکان باشگاه برقرار بوده و ایشان با شناخت کافی نسبت به وضعیت باشگاه استقلال این مسؤولیت را پذیرفتند. متاسفانه در یکی، دو روز گذشته احساس می‌کنم که از طریق برخی جریان‌ها، شیطنت‌هایی در حال انجام است تا رابطه باشگاه با کادرفنی را مخدوش کنند. امیدوارم خروجی جلسه روز یکشنبه به معنای پایان این حاشیه‌سازی‌ها باشد.»

فتحی در پیامی که در رسانه باشگاه استقلال منتشر کرده، به جزئیاتی که در رسانه‌های خارجی مبنی بر جدایی استراماچونی منتشر شده، واکنشی نشان نداد و با این شرایط باید منتظر ماند و دید چه نتیجه‌ای در جلسه روز یکشنبه او و سرمربی ایتالیایی به دست می‌آید.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-17 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین اهوازی
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۰۹
همه چیز به قراردادهای ناشیانه و غیرحرفه ای که بسته میشود ربط دارد به نظر اول به یک مدیرحقوقی کاربلد نیاز هست تا مربی و بازیکن و مدیرعامل
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر