فهرست
ساری یک قدم تا چلسی؛ بند آزادسازی
ساری یک قدم تا چلسی؛ بند آزادسازی

ساری یک قدم تا چلسی؛ بند آزادسازی

آی‌اسپورت- مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی ناپولی در آستانه پذیرش هدایت چلسی قرار گرفته است. پرونده دوران حضور مائوریتسیو ساری در ناپولی تقریبا بسته شده و او بعد از ۳ فصل موفق در ایتالیا حالا علاقمند به مهاجرت به لندن و در دست گرفتن هدایت چلسی است. مائوریتسیو ساری با مدیران چلسی از نظر شخصی به توافق دست یافته و امیدوار است این باشگاه با پرداخت بند ۷.۵ میلیون یورویی آزادسازی او، مقدمات حضور وی در لندن را فراهم کند.

این سرمربی ایتالیایی پیشنهاد حقوقی ۳.۵ میلیون یورویی از زنیت برای جانشینی روبرتو مانچینی دریافت کرده اما علاقه او هدایت چلسی است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او به زودی به جای آنتونیو کونته به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب خواهد شد.

به رغم فتح جام حذفی، به نظر می رسد کونته دیگر جایی روی نیمکت چلسی ندارد و اختلافات با هیئت مدیره باشگاه در نهایت منجر به جدایی این سرمربی پرافتخار از چلسی خواهد شد.

مائوریتسیو ساری در فصل جاری با ناپولی در آستانه فتح سری آ بود اما در نهایت آنها در رقابتی طولانی مدت مغلوب یوونتوس شدند و نتوانستند بعد از سالها اسکودتو را برای مردم ناپل به ارمغان آورند.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-05-23 21:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر