فهرست
ادعای پرو: مشکلی برای حضور در جام‌جهانی نداریم
ادعای پرو: مشکلی برای حضور در جام‌جهانی نداریم

ادعای پرو: مشکلی برای حضور در جام‌جهانی نداریم

آی اسپورت- به نظر می رسد پرو مشکلی برای حضور در روسیه ندارد. چند روز قبل بود که خبری منتشری شد مبنی بر این که احتمال حذف پرو از جام جهانی ۲۰۱۸ وجود دارد. پالوما نوسدا، یکی از نمایندگان مجلس پرو لایحه ای ارائه کرده که بر اساس آن، سازمان های دولتی کنترل فوتبال در این کشور را به عهده خواهند گرفت. این طرح مانع از برگزاری انتخابات آزاد در فدراسیون فوتبال این کشور خواهد شد. از آنجایی که فیفا با هر گونه دخالت دولت ها در امور فدراسیون ها مخالف است، در صورتی که این سازمان تشخیص بدهد، احتمال حذف پرو از تمامی رقابت های این سازمان شامل جام جهانی ۲۰۱۸ وجود دارد.

بعد از انتشار این خبر، حتی شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که احتمال حضور حضور ایتالیا به جای پرو در جام جهانی وجود دارد. اما رییس فدراسیون فوتبال پرو، این اخبار را تکذیب کرده است. ادوین اویدو رییس فدراسیون فوتبال پرو، درباره دخالت احتمالی مجلس چنین عنوان کرده است:

مجلس به پیشنهادات ما گوش فرا می دهد تا هیچگونه ریسکی در کار نباشد. ما در مجموعه فدراسیون آرام و خونسرد هستیم. امکان ندارد که حضورمان در جام جهانی را به خطر بیندازیم. تیم ملی ما قطعاً در جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه حاضر خواهد بود. پرو با شکست دادن نیوزلند، بعد از ۳۶ سال راهی جام جهانی شد.

وبسایت نود

     
آی اسپورت
2017-11-24 23:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر