فهرست
بازگشت ژنرال به سبک مورد علاقه: یک، دو، سه، گل!
بازگشت ژنرال به سبک مورد علاقه: یک، دو، سه، گل!

بازگشت ژنرال به سبک مورد علاقه: یک، دو، سه، گل!

آی اسپورت – نمایش تراکتورسازی در دو بازی پیاپی با پیکان و ماشین سازی، رونمایی از سبک جدید تیم قلعه‌نویی بود. تراکتورسازی با روش‌های متنوع موقعیت می‌ساخت، در پاس کاری تیمی فوق العاده بود و بارها دروازه حریفانش را با همین پاس‌کاری‌ها باز کرد. روشی کاملا متفاوت با تراکتورسازی فصل پیش، که به ضربات شروع مجدد وابسته بود.

آمار گلزنی تراکتورسازی، در بازی‌های بعدی هم حفظ شد اما روش گلزنی این تیم،‌ سبک مورد علاقه قلعه‌نویی برگشت. تراکتوری‌ها با حداقل پاس، به دروازه حریف می‌رسند و با همین روش دو گل به ذوب آهن و سه گل به سیاه جامگان زدند. در بازی با ذوب آهن، هیچکدام از گل‌های تراکتورسازی با یک پاس سالم هم بدست نیامد. گل اول با توپ گیری روی ریباند و ضربه پنالتی ساخته شد. گل دوم حاصل یک سانتر ناموفق، دومین سانتر و ضربه بلاک شده و شوت روی ریباند بود.

بازی با سیاه جامگان هم هیچکدام از گل‌های تراکتورسازی حاصل بیشتر از 3 پاس سالم نبود. گل اول ضربه سر نوری مستقیم به ابراهیمی رسید و پنالتی شد. گل دوم، تراکتوری‌ها با سه پاس به گل رسیدند و گل سوم هم با همین تعداد پاس بدست آمد. فعلا تیم قلعه‌نویی، مختصر و مفید بازی می‌کند. آن‌ها در طول نود دقیقه، بازی را نگه می‌دارند و در زمان مناسب، با پرس و توپ‌گیری و حداقل پاس به گل می‌رسند.

 

 

 

کد خبر: 9406

۱۰    
آی اسپورت
2016-10-03 18:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر