فهرست
امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو
امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو

امیری در انتظار فرصت دیدار با برانکو

آی اسپورت – وحید امیری ستاره بی چون و چرای فصل هفدهم پرسپولیس بود.او از ابتدا تا انتهای فصل با گل، پاس گل و بازی تکنیکی خود، کمک زیادی به پیشرفت سرخپوشان کرد. او اما بعد از جام جهانی 2018 روسیه تصمیم گرفت لژیونر شود و به باشگاه ریزه اسپور ترکیه رفت. در سوپرلیگ این کشور، وحید نتوانست شایستگی های فنی خود را به اثبات برساند و بار دیگر مشخص شد سطح لیگ ایران و ترکیه قابل قیاس نیست. به همین علت، او نیمکت نشینی را به مدت یک فصل تمام، تحمل کرد و حالا با پایان یافتن سال اول از قرارداد امیری، این بازیکن برای ماندن در ترکیه دچار شک و تردید است.

هنوز یکسال دیگر از قرارداد او باقی مانده ولی هیچ اثری از رضایت مدیران باشگاه ریزه اسپور برای تمدید مالی قرارداد دیده نمی شود و این موضوع شاید به معنای خاتمه یافتن فعالیت دو طرف باشد. در این صورت، به احتمال بسیار زیاد امیری به ایران برمی گردد زیرا از یک طرف، او فردی وابسته به خانواده است و از طرف دیگر، با توجه به یک فصل نیمکت نشینی در لیگ ترکیه نمی تواند مشتریان خوبی برای خود دست و پا کرده و یک لژیونر باقی بماند.

اولین جرقه در مورد بازگشت امیری توسط نزدیکان او زده شد و گفتند اگر وحید برگردد، طبق وعده ای که به هواداران پرسپولیس داده بود، یکسره به باشگاه پرسپولیس می آید و دوباره پیراهن قرمز را به تن می کند. البته برانکو هم این موضوع را عنوان کرد که شاید بازیکنان گذشته تیم، به پرسپولیس برگردند و این موضوع اصلا بعید نیست.خبر رسیده امیری در انتظار فرصتی است تا به صورت مستقیم با برانکو به صحبت کند و در مورد بازگشت به پرسپولیس با سرمربی تیم، جلسه بگذارد. ماحصل این جلسه می تواند به بالا رفتن کیفیت خط حمله سرخپوشان در فصل آینده هم کمک کند البته اگر برانکو شرایط برگشتن امیری را فراهم آورد.

 

خبر آنلاین 

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-05-22 09:59:00
نظر دهید

۴ نظر
یونس
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۱
خیلی بیجا و بد موقع تیمو ترک کردی با تنبیه از طریق کاهش رقم قرداد مدیرا باید برت گردونن
عباس
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۳
بفرما. یه خبر خبرآنلاین میزنه درباره نقل و انتقالات پرسپولیس یکی هم خبر ورزشی!! اینا یعنی خبر ندارن ما یه بازی حساس با سپاهان داریم؟ چرا خبر دارن و اتفاقا برای همینم دارن خودشونو خفه میکنن
حرف حساب
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۵۸
سی و یک سالشه یک فصل هم خورده و خوابیده! با نامردی هم تیم رو ترک کرده! حالا برای چی برگرده؟؟!
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۵۱
به سهم هواداریِ خودم حاضر نیستم تو شعاع ۵ کیلیومتری باشگاه ببینمش. هم این هم بقیه عوضی هایی که رفتن. ولی به هر حال هرچی برانکو بگه :(
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر