فهرست
گزارش آماری؛ رکوردهایی بدی که رئال ثبت کرد
گزارش آماری؛ رکوردهایی بدی که رئال ثبت کرد

گزارش آماری؛ رکوردهایی بدی که رئال ثبت کرد

آی اسپورت - رئال مادرید در جریان اولین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید با نتیجه ۳-۰ مغلوب پاری سن ژرمن شد. نکات آماری به ثبت رسیده در این دیدار به ثبت رسیده است.

رئال مادرید در سه دیدار از چهار دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا با اختلاف سه گل شکست خورده است. پس از شکست ۳-۰ خانگی مقابل زسکا مسکو (دسامبر ۲۰۱۸) و برد ۲- خارج از خانه مقابل آژاکس (فوریه ۲۰۱۹)، این تیم با نتایج ۴-۱ مقابل آژاکس در خانه (مارس ۲۰۱۹) و ۳-۰ مقابل پاری سن ژرمن (سپتامبر ۲۰۱۹) متحمل شکست شده است.

رئال مادرید موفق نشد حتی یک شوت درون چهارچوب دروازه پاری سن ژرمن شلیک کند، که برای اولین بار در ۱۶۷ دیدار گذشته لیگ قهرمانان اروپا (از فصل ۲۰۰۳ و زمان ثبت آمار اپتا) می باشد. با احتساب لالیگا رئال مادرید برای اولین بار در ۱۰ فصل گذشته (۴۵۵ مسابقه، ۱۰۹ مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا) موفق به ثبت یک شوت به سمت چهارچوب دروازه حریف نشد.

رئال مادرید هر پنج دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا که سرخیو راموس را در اختیار نداشته مقابل یوونتوس، زسکا مسکو (۲ بار)، آژاکس و پاری سن ژرمن واگذار کرده است.

رئال مادرید برای اولین بار از سال ۲۰۰۶، در اولین مسابقه اش در یک فصل لیگ قهرمانان اروپا شکست می خورد. این تیم در ۱۲ سال اخیر موفق به کسب برد شده بود.

رئال مادرید برای اولین بار از دسامبر ۲۰۰۶ (المپیک لیون و دینامو کیف)، در دو دیدار متوالی لیگ قهرمانان اروپا در نیمه نخست حداقل دو گل دریافت می کند.

رئال مادرید در تمامی ۹ دیدار اخیرش در تمامی رقابت ها، گل دریافت کرده است.

رئال مادرید فقط در یکی از ۱۷ دیدار اخیر خارج از خانه اش موفق به ثبت کلین شیت شده است.

پاری سن ژرمن برای اولین بار در هفت دیدار اخیر خانگی اش موفق به کلین شیت در لیگ قهرمانان اروپا شد.

پاری سن ژرمن در ۲۲ دیدار اخیر خانگی اش در مرحله گروهی شکستی دریافت نکرده است.

آنخل دی ماریا به سومین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بدل شد که موفق به ثبت حداقل ۲ گل در مقابل هر دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در این مسابقات می شود. ماریو ژاردل و آندری شوچنکو دیگر بازیکنانی هستند که چنین رکوردی را ثبت کرده اند.

آنخل دی ماریا بعد از سرخیو آگوئرو به دومین بازیکن آرژانتینی تاریخ لیگ قهرمانان اروپا بدل شد که دروازه هر دو تیم بارسلونا و رئال مادرید را گشوده است.

طرفداری

     
آی اسپورت
2019-09-19 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر