فهرست
دردسر رئال بدون راموس؛ بدون کاپیتان، بدون امتیاز!
دردسر رئال بدون راموس؛ بدون کاپیتان، بدون امتیاز!

دردسر رئال بدون راموس؛ بدون کاپیتان، بدون امتیاز!

آی‌اسپورت- سرخیو راموس به دلیل سپری کردن دومین جلسه محرومیت خود نتوانست بخشی از تیم رئال در جریان سفر به پاریس باشد. رئال نیز غیبت کاپیتان را حس کرد و در شبی دور از انتظاربا حضور زوج واران-میلیتائو، ۳-۰به پاریسن‌ژرمن باخت. با نگاهی به فصل های گذشته رئال در لیگ قهرمانان درمی‌یابیم که هر ۵ شکست گذشته رئال در این مسابقات بدون حضور سرخیو راموس در مسابقات ثبت شده اند.

اولین جلسه از مجموع ۲ جلسه محرومیت راموس در بازی برگشت یک هشتم نهایی فصل ۲۰۱۸ برابر آژاکس در برنابئو سپری شد. رئال که با برتری ۲-۱ در بازی رفت در آمستردام شانس خوبی برای صعود داشت در حضور زوج واران-ناچو مقهور نمایش استثنایی شاگردان تن هاگ شد و در خانه با نتیجه ۴-۱ شکست خورد تا بعد از ۳ قهرمانی متوالی، وداع تلخی با رقابت ها در همان مرحله نخست حذفی داشته باشد. 

پیش از رسیدن به مرحله حذفی، رئال در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸ دو بار در شرایطی مقابل زسکامسکو شکست خورد که راموس با نظر کادر فنی به دلیل استراحت در ترکیب رئال جای نگرفته بود. بازی رفت در مسکو در حضور زوج واران-ناچو با برتری ۱-۰ زسکا به پایان رسید و در بازی برگشت، که آخرین بازی مرحله گروهی هم بود، سانتیاگو سولاری در دیداری تشریفاتی از زوج عجیب خسوس وایخو-خاوی سانچز در قلب دفاع خود بهره گرفت و در پایان، با ۳ گل در برنابئو شکست خورد. 

رئال در جریان آخرین قهرمانی خود در فصل ۲۰۱۷، مرحله یک چهارم نهایی را بدون حضور راموس با خوش شانسی محض از سر گذراند. رئال در بازی رفت در آلیانز تورین ۳-۰ یوونتوس را مغلوب کرده بود و در بازی برگشت باید بدون راموس در برنابئو از بانوی پیر میزبانی می‌کرد. در شب مصدومیت ناچو و محرومیت راموس، خسوس وایخو زوج واران در قلب خط دفاعی رئال شد و یوونتوس تا دقیقه ۶۱، شکست ۳-۰بازی رفت را جبران کرد. 

خطای بن‌عطیه بر روی لوکاس واسکز و ضربه پنالتی کریس رونالدو در دقیقه ۹۸ موجب جبران یکی از گل ها و صعود رئال مادرید به مرحله نیمه نهایی شد. وایخو اولین و آخرین بازی خود برای رئال در لیگ قهرمانان در آن فصل را انجام داد و راموس در بازگشت، تیمش را به سمت سیزدهمین قهرمانی اروپایی هدایت کرد.  رئال در سال های اخیر بدون حضور راموس در لیگ قهرمانان آشکارا دجار مشکل بوده و اکنون کهکشانی ها امیدوارند حداقل تا پایان این فصل از رقابت ها دیگر شاهد محرومیت کاپیتان خود نباشند.

     
آی اسپورت
2019-09-20 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر