فهرست
تصور بارسلونا بدون مسی غیرممکن است
تصور بارسلونا بدون مسی غیرممکن است

تصور بارسلونا بدون مسی غیرممکن است

آی اسپورت - جیووانی فن برونکهورست ستاره سابق بارسلونا می‌گوید با وجود شایعات اخیر درباره احتمال جدایی لیونل مسی از بارسا، او معتقد است مسی ستاره‌ای تک‌تیمه خواهد ماند چرا که حتی تصور بارسا بدون مسی غیرممکن است. این صحبت‌های فن برونکهورست در حالی مطرح می‌شود که اخیراً با شکل‌گیری تنش‌هایی در باشگاه بارسلونا شایعاتی مبنی بر تصمیم مسی برای ترک این باشگاه مطرح شده بود. علت این تمایل مسی ناراحتی او از سبک مدیریتی بارتومئو رئیس باشگاه عنوان شده بود. بااینحال فن برونکهورست می‌گوید اعتقاد دارد که مشکلات درونی در بارسا حل و فصل شده و مسی به زودی با تمدید قرارداد خود در بارسلونا به همه این حرف و حدیث‌ها پایان خواهد داد.

ستاره سابق بارسا در گفتگو با فرانس پرس در این باره گفت: «من خیلی دوست دارم مسی تا پایان دوران فوتبالش در بارسا بماند. او یکی از معدود بازیکنانی است که تک‌تیمه هستند و تمام دوران فوتبال‌شان را در یک تیم سپری می‌کنند.»

فن برونکهورست که در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ با پیراهن بارسا می‌درخشید در ادامه صحبت‌هایش درباره مسی گفت: «من مسی را از وقتی که ۱۶ ساله بود می‌شناسم و او حالا ۳۳ ساله است. مسی حالا به یک مرد بزرگ تبدیل شده، مردی اهل خانواده که می‌تواند درباره آینده‌اش تصمیم بگیرد. شکی نیست که مسی خودش درباره آینده خود تصمیم می‌گیرد ولی تصور بارسلونا بدون مسی برای من اصلاً ممکن نیست.»

     
آی اسپورت
2020-07-10 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر