فهرست
بیانیه هواداران استقلال ظلم به آسیاست
بیانیه هواداران استقلال ظلم به آسیاست

بیانیه هواداران استقلال ظلم به آسیاست

آی اسپورت - کانون هواداران استقلال در خصوص محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا بیانیه ای صادر کرد. در بیانیه کانون هواداران استقلال چنین آمده است: اعلام این موضوع از سوی AFC که تیم‌های ایرانی نمی‌توانند میزبان بازی‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ باشند، باعث ناراحتی علاقمندان به فوتبال در ایران شده است. این موضوع که با ادعای واهی ناامنی در ایران همراه شده، درحالی اتفاق می‌افتد که باشگاه‌های ایرانی همیشه میزبانان خوبی برای تیم‌های آسیایی بوده‌اند و از طرفی باشگاه‌های ایرانی همیشه باعث بالا رفتن کیفیت فنی و البته جذابیت بیشتر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شده‌اند.

ما هواداران باشگاه استقلال، باشگاهی که سه سال پیاپی رکورددار تعداد تماشاگر در لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار خود دارد، از AFC می‌خواهیم ضمن لغو این تصمیم که رنگ و بوی سیاسی دارد، به فوتبال پاک که باعث شور و اشتیاق در میان همه ورزش دوستان می‌شود، موجبات برگزاری بازی‌ها را در ایران بدهد.

هواداران باشگاه استقلال مقوله فوتبال را از سیاست جدا می‌دانند و اصل عدم دخالت سیاست در ورزش هم بر همین نکته تاکید دارد. تصمیم اعلام شده از سوی AFC نه تنها ظلم به مردم فوتبال دوست ایران بلکه ظلم به این قاره کهن است و بدون شک غیبت تماشاگران ایرانی در این مسابقات، موجب بی روح شدن و البته پایین آمدن کیفیت فنی این مسابقات می‌شود و لازم است که مسئولان و کمیته‌های مربوطه در AFC نسبت به این رای تجدید نظر کنند.

 

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-01-19 14:15:00
نظر دهید

۱ نظر
HHEE
يكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸، ۱۸:۴۶
هوادارای اغلب ابله استقلال فرق گوشت کوبیده و پهن رو به زور میفهمن چه برسه به این که درکی از دخالت سیاست تو فوتبال داشته باشن. بشینید یونجه هاتون رو به نیش بکشید و زر زر وزیر پرسپولیسی تون رو بکنید بابا جان شما رو چه به بیانیه دادن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر