فهرست
از آمدن مربی بلژیکی خوشحال نیستید؟
از آمدن مربی بلژیکی خوشحال نیستید؟

از آمدن مربی بلژیکی خوشحال نیستید؟

آی اسپورت - براساس اخبار غیررسمی و نیمه رسمی که هنوز از سوی فدراسیون فوتبال تایید نشده اند، «مارک ویلموتس» بلژیکی راهی ایران شده یا خواهد شد! تا برای سه سال هدایت تیم ملی فوتبال را به عهده بگیرد. پس از رفتن کی‌روش رسانه‌ها که خوراک خوبی را برای پرداختن به حواشی از دست داده بودند، عمده تمرکزشان را بر «حکومتی بودن» استقلال و پرسپولیس و تاثیر «خواست حاکمیت» بر نتایج این دو تیم و تشکیل ائتلافی اصفهانی در فدراسیون برای قهرمانی سپاهان متمرکز کردند، تا سرانجام سرمربی تیم ملی از راه رسید و از یکی دو هفته دیگر این جنگ رسانه‌ای از شکلی به شکل دیگری تغییر می‌کند. مطمئن باشید اگر ویلموتس با مبلغ سنگینی که پیشنهاد داده به ایران بیاید، روزهای هیجان‌انگیزی در انتظارمان است. از صف‌کشی رسانه‌ها در دو جبهه مخالف و موافق گرفته، تا نقد کارنامه گذشته‎اش، مبلغ قرارداد، منبع تامین بودجه که آیا وزارتخانه است، دولت است یا تاج و رفقا، رویکرد مربیان داخلی که برای نشستن روی نیمکت تیم ملی به صف شده‌اند، و البته جناح‌بندی سرمربی جدید در برخورد با رسانه‌ها نوید روزهایی را می‌دهد که شما می‌توانید با حواشی فوتبال سرتان را گرم نگه دارید. لیگ برتر روز پنجشنبه به آخر خط می‌رسد و بعد از یکی دو روز مطلب‌نویسی در مورد قهرمانی «مهندسی» شده و جنگ و دعوای دیگر مدعیان، مرد بلژیکی به خوبی می‌تواند خلاء ناشی از جنجال‌های همیشگی فوتبال را پُر کند. آن هم در مقطعی که میز عادل فردوسی‌پور در رباط‌کریم محلی برای نمایش سرخی و شیرینی هندوانه‌های محبوبی است. از اینکه موج جدیدی از جنگ و دعوا و حاشیه در راه است خوشحال نیستید؟ اگر نیستید اشتباه می‌کنید. چون سرگرمی خوبی برای آنکه تابستان خود را با هیجان پشت سر بگذارید و از غم اوضاع و احوال فارغ شوید خواهید داشت.

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2019-05-14 21:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Fem
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰
من خیلی خوشحالم.
۱
اسمان
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۱۸
مبلغ قرارداد خیلی بالاست.قرارداد مربیان ملی را بررسی کنین.اونموقع به هزینه هنگفت پی خواهیدبرد.
۱
امیرسلیمانی
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۲۳
باور کنید قهرمانی مهندسی شده هر خراب شده ای در این دنیا مطرح میشد حتما همه ارکان ورزش به لرزه درمی امد تا انرا بشکلی مستند یا رد کند یا اثبات شاید فقط در مملکت گل و بلبل ماست که باصطلاح خدای ناکرده روزنامه نگارش با این موضوعات شوخی می کند و مثلا دارد هواداران تیم رقیب را دست می اندازد اولا شرم بر شما و دوم اینکه واقعا حرفی برای گفتن ندارم انشالله تیمتان با این همه حرف و حدیث قهرمان شود ما مثل شما گرسنه همچین قهرمانی هایی نیستیم بفرمائید میل کنید!
....
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۳۵
ما کیروش بزرگ را داشتیم و مسلما از این نوع مربی های دوزاری استقبال نمیکنیم.اینم تا حداکثر دوسال دیگه که به میراث کیروش گند کشید میره.بیچاره هوادار و عزتش که از دست میره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر