فهرست
اعتراض خاص به مدیریت؛ روی نیمکت نمی‌نشینم
اعتراض خاص به مدیریت؛ روی نیمکت نمی‌نشینم

اعتراض خاص به مدیریت؛ روی نیمکت نمی‌نشینم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ تیمش را آماده رقابت‌های لیگ برتر می‌کند، اما بازگشت او، پر از خبر‌های ریز و درشت بود. یکی از نزدیکان باشگاه به ما گفت: «برانکو از وضعیتی که برای پرسپولیس پیش آورده‌اند، شاکی است. او تصور نمی‌کرد برنامه‌ریزی لیگ بعد از اتمام فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار تغییر شود و بازی با پیکان، زودتر از دیدار با دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن برای این تیم چیده شود؛ از این رو، اعتراض دارد و وقتی به تهران برسد، اعتراضاتش را افزایش خواهد داد.»

البته شنیدیم گلایه‌ها و انتقادات برانکو فقط مختص سازمان لیگ نیست. او از مدیریت باشگاه خودش نیز ناراضی به نظر می‌رسد. برانکو اعتقاد دارد گرشاسبی نباید بدون اجازه کادر فنی، می‌رفت و برای انجام بازی‌های عقب‌افتاده پرسپولیس در زمان فیفادی که باشگاه‌ها مشغول استراحت هستند، قول یا امضا و وعده می‌داد.

این اتفاق به‌نوعی شکاف بین کادر فنی و کادر مدیریتی را بیشتر کرد تا جایی که برانکو اعلام کرده روی نیمکت نمی‌نشیند و با تیم ۱۷ ساله‌ها به دیدار پیکان می‌رود. یعنی به‌نوعی برانکو می‌خواهد هم به سازمان لیگ حمله کند و هم از باشگاه خودش انتقاد داشته باشد.

وقتی برانکو روی نیمکت ننشیند و قرار به استراحت بازیکنان اصلی باشد، تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید و نتیجه بازی از درجه اهمیت، ساقط می‌شود. در این شرایط، باشگاه مقصر جلوه داده خواهد شد و از سوی دیگر، خبری از بلیت‌فروشی و سود مالی هم نیست!

خبر ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-11-18 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۶
فدراسیون با فشار وزارت ورزش بازی کیسه در مقابل پدیده را کاملا غیرقانونی لغو کرد تا جلوی نتایج فضاحت بار کیسه را بگیره اما برای پرسپولیس در فیفا دی بازی رسمی برگزار میکنه
طبق قانون تیمی که بیش از سه ملیپوش داشته باشه باید بازیش لغو بشه و پرسپولیس بخاطر داشتن 4 ملیپوش (بیرانوند نورالهی طاهرخانی و بشار رسن) باید بازیش لغو بشه اما طبق نظر فدراسیون بازی باید برگزار بشه وجالب اینجاست که وزارت ورزش هم مشابه کاری که برای کیسه انجام داد را برای پرسپولیس انجام نمیده و به فدراسیون فشار نمیاره تا بازیش لغو بشه. امان از سوگولی بودن!!!
۵
keyvan
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۴۵
به درک
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر