فهرست
پژمان منتظری؛ سد مستحکم آبی
پژمان منتظری؛ سد مستحکم آبی

پژمان منتظری؛ سد مستحکم آبی

آی‌اسپورت- بازگشت پژمان منتظری، یک بار دیگر آرامش را به خط دفاع استقلال برگردانده است. استقلال فصل پیش در هر ۵ بازی اول فصل گل زد، اما در هیچکدام از آن‌ها پیروز نشد. تیم منصوریان در همه این بازی‌ها، گل می‌زد اما خط دفاع این تیم هم گل می‌خورد تا منصوریان پس از ۵ هفته، هیچ بردی نداشته باشد. تا پایان فصل هم مشکلات دفاعی استقلال، آنقدر زیاد بود که آن‌ها در رده هشتم بیشترین کلین شیت‌ها قرار بگیرند. با بازگشت منتظری در این فصل، اطمینان هم به خط دفاع استقلال برگشته است. استقلال در سه بازی این فصل، فقط یک بار از روی نقطه پنالتی گل خورده و هیچ تیم دیگری نتوانسته دروازه آن‌ها را باز کند. استقلال خوزستان حریف هفته پیش استقلال، مقابل این تیم موقعیت چندانی بدست نیاورد و امروز هم با وجود فشار دقایق پایانی تراکتورسازی، مدافعان استقلال دروازه تیم‌شان را بسته نگه داشتند. البته تراکتورسازی امروز چند موقعیت خوب برای گلزنی داشت و البته یک توپ هم به دیرک دروازه استقلال برخورد کرد. استقلال حالا با یک گل خورده، در کنار پرسپولیس بهترین خط دفاع لیگ محسوب می‌شود و دو بازی از سه بازی هم توانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. تیمی که فصل پیش، برای اولین کلین شیت تا هفته ششم صبر کرد، حالا دو بار پیاپی در سه بازی ابتدایی توانسته بدون گل خورده بازی را تمام کند و مهاجمانش، با یک گل جشن پیروزی بگیرند.

90tv

۲۵ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-12 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
پژمان منتظری
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۴
بدون شک به همراه سید جلال بهترین مدافع 10سال اخیر فوتبال ایرانه. اونایی که یادشونه میدونن که پژمان چطور یه تنه بازیکنای حریف رو دریبل میزد و تا محوطه جریمه حریف جلو میرفت و از این حیث واقعا به عنوان یه مدافع منحصر به فرد هست. البته سید جلال رو هوا مسلط تره.
۳
سعید
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۵۷
آره خوب تیرک دروازه هنوز داره از این سد مستحکم آبی میلرزه. میگن لرزش تیرک تمرکز بازیکن تراکتور رو بهم زد که تک به تکو زد تو باقالیا. البته تو آبادانم تیرک دروازه همچان داره با ریتم بندری میلرزه خلاصه که قربون سد مستحکمتون
۲
سیاوش
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۲۸
دوباره به لطف تیر دروازه و شوت بازی مهاجمان حریف گل نخوردین شاخ شدین باز؟
اون سه تا تک به تک هم نتیجه استحکام منتظری بود؟
۱
موراتا
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۳۴
البته این هفته شانس از پژمان مهمتر بود
۳
استقلال
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۸
البته تاثیر روزبه و مجید و نور افکن هم کم نبود و خیلی کمک کردند امیدوارم امثال رخمتی بشه بهترین دروازبان تا اون موقع همه بفهمند بهترین دروازبان نباید از روی کلین شت انتخاب شود صبا از این که سه سیو ( که یکی سوپر سیو بود که بیرو تو دربی نگرفت ) انجام داد
۳
جاوید
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۰
پرسپولیسی ها آی اسپورت رو تحریم کنید
۲
سد نبود اتوبان بود
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۳
خلاصه بازی را ببینید.
۱
تا کور شود هر آن که نتواند دید ...
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۰
پسپس صغیر از حالا باید به فکر کم گل خوردن در دربی باشه ؛؛ با وجود باندبازها و احمدزاده که پسر برانکو ست لنگپولیس صغیر امسال نابود خواهد شد .
۶
saman
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
قطعا دیشب نقش تیرک پر رنگ تر از پژمان بود در کاین شیت
۱
حميد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۸
ماشالا دم پيري خوب سوتي
۱
sia
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
از بازی زیبای حسینی هم نمیشه گذشت
۲
منتقد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۵
بله سه تا تک به تک تو نیمه دوم دادن میشه سد مستحکم. خداییش بر چه مبنایی تحلیل میکنید
۱ ۱
استقلال
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۵۹
کلا یدونه تک به تک داشت اونم تقصیره یعقوب بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر