فهرست
جدول لیگ در پایان هفته چهارم: صدر پرسپولیسی
جدول لیگ در پایان هفته چهارم: صدر پرسپولیسی

جدول لیگ در پایان هفته چهارم: صدر پرسپولیسی

آی‌اسپورت- هفته چهارم لیگ برتر با برگزاری سه دیدار امشب به پایان رسید. بازی‌هایی که در نیمه بالایی جدول تاثیر چندانی نداشت اما نیمه پایینی جدول را با تغییراتی روبه‌رو کرد. در پایان بازی‌های این هفته پرسپولیس با وجود تساوی تلخ خانگی برابر سیاه‌جامگان صدرنشین باقی‌ماند اما از دست دادن دو امتیاز باعث شد تا سایپای علی دایی و پارس جم مهدی تارتار با شکست دادن حریفان‌شان مثل پرسپولیس 10 امتیازی شوند و نفس به نفس برانکو در صدر حضور داشته باشند. سه ضلع بالانشین لیگ برتر هر سه مربیانی با سابقه پرسپولیسی دارند.

پایین‌تر از پرسپولیسی‌های صدرنشین فراز کمالوند و صنعت نفت آبادان قرار دارند. تنها تیم 6 امتیازی لیگ که بازی‌های خانگی را می‌برد و بیرون از خانه را می‌بازد. سپاهان، ذوب آهن، پدیده، سیاه‌جامگان و استقلال خوزستان تیم های 5 امتیازی لیگ هستند. بازگشت سپاهان به روند امتیازگیری از اتفاقات مهم این هفته بود. فصل گذشته ذوب آهن با برد برابر سپاهان به لیگ برگشت؛ و حالا شاید سپاهان بعد از شکست و تساوی‌های ابتدایی با برتری برابر ذوب آهن به لیگ برگردد. استقلال و نفت تهران هم در نیمه پایینی جدول 4 امتیازی هستند. هم‌نشینی تیم پرستاره منصوریان با آشفته‌ترین باشگاه لیگ برتر از اتفاقات عجیب هفته‌های ابتدایی لیگ هفدهم است. باید دید استقلال بالاخره از این قسمت جدول جدا خواهد شد؟ و چه زمانی؟

تراکتروسازی، سپیدرود، گسترش فولاد و پیکان هم چهار تیم پایین جدول هستند. پیکان از میان این تیم ها دو امتیازی است و دیگر تیم‌ها 3 امتیازی. قعرنشینی تبریزی‌هایی که فصل گذشته همیشه جزو تیم‌های نیمه بالایی جدول بودند چندان عادی به نظر نمی‌رسد.

۳ ۷  
آی اسپورت
2017-08-18 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مارال
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
صدر قرمزش قشنگه ❤❤❤❤❤❤
فرهاد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
صدر جدول پرسپولیس و فدراسیون
۵ ۳
مارال
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۲
اینو نگی چی بگی آخه ؟؟!!!!!
۵
شدیدن نگران حال تو هستم هه ههههه
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۸
به قول فرخ نژاد تیمت از ۴ بازی یک گل زده و ۴ امتیاز داره اونم تقصیر ماست :))))

تیمت مورد حمایت ویژه است ولی هر سال برای کسب سهمیه می جنگه اونم تقصیر ماست :)))
۶
بهروز سرخ دل
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۳
ساقی ات رو عوض کن .پسرک
۵
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۳۳
خوانندگان عزیز!
ترافیک سنگین در صدر؛

لطفا از حکیم رفت و آمد کنید.
۴ ۱
برای فرهاد به ۱۲۵ بزنگید
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
نگران حالش هستم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر