فهرست
استقلال، پیشتاز در یارگیرى
استقلال، پیشتاز در یارگیرى

استقلال، پیشتاز در یارگیرى

آی اسپورت - تیم ملى در حال وارد شدن به یک مرحله دیگر است! مارک ویلموتس دارد تیم دیگرى را مى سازد! تیمى جوانتر از تیم جام ملت‌ها و تیمى قوى‌تر از تیمى که در جام جهانى روسیه، صاحب یک برد و یک مساوى و داراى چهار امتیاز شد!

در کنار تیم ملى که خوش خبر است، از کمیته انضباطى هم یک سرى اخبار که باید بازدارنده باشد ولى نیست و نقش تجربى دارد، به اطلاع همگان رسید با نقره داغ شدن توأمان سپاهان و پرسپولیس! حکم کمیته انضباطى، واجب الاجرا است ولى هنوز "راى" کمیته اخلاق، یک لنگه پا، در هوا معلق است! راستى چراکمیته اخلاق بجاى اظهارنظر درباره پرونده هاى تبانى، در کارى که به او مربوط نیست دخالت مى کند؟

استقلال، برخلاف سال پیش و سال پیشتر، دارد گربه را دم حجله مى کشد و علاوه بر نخواستن آن‌ها که نخواسته است، با رضا اسدى و آرش رضاوند هم در حال تمام کردن مذاکره و قول و قرارهایش است! استقلال امسال، خوب، یعنى موزون و متعادل و در راستاى نیازهاى تیمش یار مى گیرد تا بهترین تیم نیم فصل اول باشد! بهتر از پرسپولیس که حالا برانکو را هم جلوى خود شاخ مى بیند!

۲ ۴  
آی اسپورت
2019-07-09 09:15:00
نظر دهید

۴ نظر
...
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
تو سه فصل گذشته هم همینطور بوده؛ پول فقط برای کیسه اس
۵
پرسپولیس
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۴۴
این برنامه هر سال هست
حالا پارسال.1.تیموری 2.محمدی مهر3.علی کریمی 4.ایسما 5.منشا 6.گرو 7.نومایر 8.صیادمنش 9. باقری روح الله 10.همام 11.تبریزی 12. آقاخان 13.دانشگر 14. خادم پور
پرسپولیس. ترابی .رفیعی .شیری .بودیمیر .
حالا کی پرسپولیسیه؟
۵ ۱
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۳
میدونم خیلی سخت داری خودتو میزنی به نفهمی ولی خب کاریش نمیشه کرد، همون قضیه اونی که خوابه رو میشه از خواب بیدار کرد اونی ک خودشو زده به خواب....
پارسال همین موقع کل استقلال منتظر خبر تمدید قرارداد1. امید آب ابراهیمی، 2سید مجید حسینی، 3جپاروف 4.تیام 5نور افکن، بودن، از هر استقلالی میپرسیدی این بازیکنا جزو اولویت‌های تمدید بودن، ولی بعد از هوچی گری لنگیا جلو وزارت آقای داور زنی فرمودن مگه میشه به یک بازیکن 7 میلیارد بدن(تیام) ، ما هرگز اجازه چنین اتفاقی رو نمیدیم، و به صورت اتفاقی بحث تمدید قرارداد با این بازیکنا به خاطرات پیوست:)))) شرایط جوری جلو رفت که مدیر عامل وقت استقلال به خاطر فشار هوادارا واسه تمدید از یک طرف و فشار وزارت ورزش واسه تمدید نکردن از طرف دیگه مجبور به استعفا شد، و مدیر عامل بعدی تو اولین مصاحبه هاش اعلام کرد اگه زودتر میومدم با این بازیکنا تمدید میکردم(الکی مثلا وزارت میذاره)، خب حالا که وزارت به هدفش که همون فراری دادن بهترین های استقلال بود رسید به مدیر عامل جدید اجازه داد که دقیقا یک هفته مونده به شروع لیگ بازیکن جدید جذب کنه، و مدیر عامل استقلال شروع کرد به جذب هر چی بازیکن متوسطه:))))
ولی بعد از یک ماه خبر رسید لنگیا با بیرانوند قرارداد 17 میلیاردی بستن، ولی اونجا دیگه داور زنی سرشو کرده بود تو برف، هیچ واکنشی نشون نداد، چرا؟؟ چون لنگ فرق داره(همون حکومتی خودمون)
بگذریم از قرارداد دلاری با بازیکن ایرانی مثل نادری، رفیعی، و قرارداد 1 میلیون 750 هزار دلاری بودیمیر(پول رضایت نامه ودستمزد بازیکن، دستمزدی که به گفته خود بودیمیر تو کل دوران بازیش بی سابقه بوده)
خب داشتی میپرسیدی کی پرسپولیسیه؟؟؟؟ معلومه دیگه سلطانی فرو شرکا:))))
۹
.
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۱۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر