فهرست
راکیتیچ مانع بزرگ بازگشت نیمار به بارسلونا
راکیتیچ مانع بزرگ بازگشت نیمار به بارسلونا

راکیتیچ مانع بزرگ بازگشت نیمار به بارسلونا

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ هافبک کروات باشگاه بارسلونا شایعات پیرامون خود مبنی بر خروج از نیوکمپ را تکذیب و تاکید کرد که قصد دارد به 2 سال باقیمانده از قراردادش با آبی‌اناری‌ها متعهد بماند. بارسلونا فصل گذشته هافبک‌هایی همچون «ویدال» و «ملو» را به ترکیب خود افزوده و حالا نیز «فرنکی دی‌یونگ» را به نیوکمپ آورده است و به همین دلیل نیز کار راکیتیچ برای حضور در ترکیب اصلی سخت‌تر شده.

با این وجود راکیتیچ در گفتگو با نشریه «مارکا» در این خصوص گفت: «این شرایطی است که از زمان آمدن به بارسلونا به آن عادت کرده‌ام، سال گذشته هم این داستان‌ها را داشتم. من با باشگاه و مربی صحبت کردم و نظرمان مشترک است و تصمیم من، ماندن در بارسلونا است. من سال‌های دیگری با بارسلونا قرارداد دارم و از بودن در اینجا لذت می‌برم. در بارسلونا باید کار کنیم و هر کسی که بهتر باشد به میدان می‌رود. من سخت تلاش می‌کنم تا تیم بتواند روی من حساب کند. آنها من را می‌شناسنند و می‌خواهم بهترین عملکردم را ارائه دهم. صحبت درباره آینده‌ام مرا اذیت نمی‌کند، فوتبال همین است و من اتفاقا خوشحالم تیم‌های دیگر دنبالم هستند، این به این معنا است که کارم را درست انجام می‌دهم.»

در این بین اما تداوم حضور راکیتیچ در نیوکمپ یک مشکل بزرگ برای آبی‌اناری‌ها ایجاد می‌کند؛ همانطور که می‌دانید در هفته‌های گذشته شایعات زیادی مبنی بر تلاش بارسا برای بازگرداندن «نیمار جونیور» به نیوکمپ در رسانه‌های مختلف جهان منتشر شده و آبی‌اناری‌ها برای متقاعد کردن پاری‌سن‌ژرمن جهت موافقت با این انتقال پیشنهاد پرداخت پول + 3 بازیکن خود را به پاریسی‌ها ارائه کردند. جالب اینکه PSG در بین بازیکن‌های پیشنهاد شده تنها به جذب راکیتیچ خوشبینانه نگاه کرده و روی نام بقیه بازیکن‌های پیشنهادی بارسا خط کشیده است. حال با تصمیم راکیتیچ منبی بر تداوم حضور در نیوکمپ، به نظر پروژه بازگشت نیمار به بارسا با مانع جدیدی مواجه شده، مانعی که نهایی کردن این انتقال را به یک ماموریت غیرممکن تبدیل می‌کند.

۱    
آی اسپورت
2019-07-22 22:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر