فهرست
کاشانی: با جریمه بیرانوند همه چیز درست می شود؟
کاشانی: با جریمه بیرانوند همه چیز درست می شود؟

کاشانی: با جریمه بیرانوند همه چیز درست می شود؟

آی اسپورت- جعفر کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و یکی از پیشکسوتان نامی این باشگاه درباره اتفاقات اخیر که بیرانوند مرکز آن قرار دارد معتقد است که بازیکنی که به این باشگاه پرسپولیس می آید باید فرهنگ حضور در جامعه را نیز داشته باشد. جعفر کاشانی درباره رفتارهای اخیر بیرانوند و لزوم واکنش باشگاه پرسپولیس نسبت به آن می گوید: « باید کار فرهنگی صورت گیرد، این بازیکنان باید بدانند بازیکن چه تیمی هستند، تیم بزرگی که در چشم است  و باید مراقب رفتار و کردار و گفتارشان باشند. به نظرم به جای برخورد باید این بازیکنان را ارشاد کرد. من از شما سوالی دارم، آیا با جریمه کار درست می شود و مشکل برطرف می شود؟ باشگاه پرسپولیس باید خودش را بسازد و بالا ببرد. دانشکده برای باشگاه پرسپولیس درست کرده اند و افزایش سطح فرهنگی بسیار مهم است. پرسپولیس تیم بزرگی است و بر فرهنگ جامعه تاثیر می گذارد پس مشکلاتش هم بزرگ جلوه می کند. بنابراین ما باید ورزش را به بخش خصوصی ببریم که مدیریت بتواند برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشد و بتواند زیر ساخت های باشگاه را بسازد. بازیکنی که به این باشگاه می آید باید بداند این باشگاه چه قدمتی دارد. باید بداند در پرسپولیس چه شخصیتی در جامعه پیدا می کند و ره صدساله را یک شبه طی می کند پس بایستی فرهنگ حضور در جامعه را داشته باشد. صرفا به خاطر خوب بازی کردن نباید زور بگوید بلکه باید جنبه های معنوی را هم در نظر داشته باشد همانطور که  ما داشتیم.

مهر

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-11-23 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خسته
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۴۱
آقای کاشانی که جز حرافی تا به حال کار دیگه ای برای پرسپولیس نکردید و پرسپولیس با عضویت مادام العمر امثال شما در هیئت مدیره به حال و روز امروز افتاده؛
حرف از بخش خصوصی زدید؛ خدمتتون عرض کنم که اگر این باشگاه زیر نظر بخش خصوصی اداره می شد امثال جنابعالی از فاصله ده کیلومتری این باشگاه هم اجازه پیدا نمی کردید رد بشید چه برسه به عضویت در هیئت مدیره اش! و در ضمن اگر این باشگاه زیر نظر بخش خصوصی بود به امثال بیرانوند نه اینقدر پول داده می شد و نه اینقدر رو! که واسه ما از این شارلاتان بازی ها در بیاره!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر