فهرست
فریاد نامجو از دوحه؛ می‌خواهم سرمربی بمانم
فریاد نامجو از دوحه؛ می‌خواهم سرمربی بمانم

فریاد نامجو از دوحه؛ می‌خواهم سرمربی بمانم

آی اسپورت - مجید نامجومطلق مربی است که در سال های دور چند بار نامش به عنوان گزینه سرمربیگری استقلال مطرح شده بود اما شرایط برای او طوری رقم خورد که این مربی هر بار به گونه ای جایگاهی بهتر از دستیار سرمربی به دست نیاورد و حالا به شکلی عجیب رسیدن به این پست را تجربه می کند. استعفای مجیدی بعد از فینال جام حذفی باعث شد تا نامجو مطلق به عنوان دستیار اول او برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا هدایت استقلال را به صورت موقت برعهده بگیرد، آن هم در شرایطی که اخبار متفاوتی از این باشگاه در  مورد مذاکراه برای برگرداندن استراماچونی و بعد از آن سرمربیگری الکس نوری به گوش می رسید.

با این حال مدیران باشگاه استقلال در دوحه به نامجو مطلق قول دادند در صورت کسب نتایج شایسته او به عنوان سرمربی به کارش ادامه می دهد تا به این شکل به او روحیه بدهند. نامجو مطلق اما دیشب با پیروزی 3 بر صفر برابر  الاهلی هم جواز صعود به مرحله یک هشتم نهایی را گرفت و هم پیغام  روشنی برای مدیران باشگاه فرستاد، اینکه او می خواهد برای لیگ بیستم هم سرمربی استقلال باشد و حاضر نیست از این فرصت طلایی به سادگی عبور کند.

البته هنوز برای نتیجه گیری در مورد عملکرد نامجو مطلق زود است اما آنچه مسلم است سرمربی موقت استقلال انگیزه زیادی دارد تا بتواند حضور خود روی نیمکت این تیم را دائمی کند، اتفاقی که با توجه به شرایط استقلال محال نیست.  

استقلال در اولین بازی از مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور می رود. استقلال باید با الهلال عربستان روبرو می شد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا الهلال را از جام کنار گذاشت تا حریف روز شنبه استقلال همین پاختاکوری باشد که در حال برگزاری بازی تشریفاتی با شهر خودرو است.

۱    
آی اسپورت
2020-09-24 22:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر