فهرست
پدر عماد: از همه مسئولان استادیوم شکایت کردم
پدر عماد: از همه مسئولان استادیوم شکایت کردم

پدر عماد: از همه مسئولان استادیوم شکایت کردم

آی اسپورت – نیمه نخست بازی در حال پایان بود و عماد در محوطه بازی می کرد. پدرش به وی اخطار داده بود که از مقابل چشمش دور نشود، ولی هنگامی که پدر مشغول رسیدگی به امورات دکه اش بود دقایقی از پسرش غافل گردید. او به خیال این که پسرش در حال بازی هست به سراغش رفت، ولی یک دفعه با پسرش در حالی روبرو گردید که بین میله‌های داربست‌های درون محوطه گرفتار شده بود. مرد جوان وحشت زده پسرش را در آغوش گرفت، ولی متوجه اثر‌های سوختگی و برق گرفتگی روی صورت و بدن پسرش گردید. دقایقی بعد امدادگران اورژانس بالای سر پسربچه رسیدند که بعد از معاینه اعلام کردند او نیم ساعت قبل بر اثر برق گرفتگی جان باخته است. پدر عماد که کم‌تر از ۲۴ ساعت از مرگ تلخ تنها کودک اش می‌گذشت از جزئیات حادثه گفت.

این سانحه چطور رخ داد؟

عماد داشت کنار غرفه بازی میکرد. حواسم به وی بود و دائم می‌گفتم که مواظب باشد. درگیر فروش وسیله‌ها شدم و پس از پایان کار متوجه شدم که از عماد خبری نیست. نگاه کردم بین دو نرده داربست ایستاده بود. صدایش کردم پاسخ نداد. به طرفش رفتم و دیدم که برق او را بی آب نموده است. فوراً به اورژانس خبر دادم و دو دقیقه‌ای نگذشته بود که اورژانس آمد. به کودک ام تنفس مصنوعی دادند و کار‌های احیا صورت گرفت، ولی بیهوده بود. به من گفتند که نیم ساعت از مرگ پسرم می‌گذرد. داربست‌هایی که در نزدیکی غرفه ام نصب کرده بودند ظاهراً برق داشته و پسرم که دستش را به داربست می‌گیرد، دچار برق گرفتگی میشود.

شکایت کرده اید؟

بله همان موقع از مدیریت ورزشگاه، نصاب داربست، برق کار و پیمان کار شکایت کردم. همه باید پاسخ مرا بدهند. من برای این که خون پسرم پایمال نشود حتی حاضرم منزل پدری ام را بفروشم و خرج شکایت کنم. نمی‌گذارم حق بچه ام پایمال شود. باید جوابگوی خون کودک ام باشند. هیچکسی در مراسم خاکسپاری کودک ام شرکت نکرد.

انتظار داشتی چه کسانی در مراسم شرکت کنند؟

مسوولان ورزشگاه آزادی و ورزشکاران. آن‌ها هیچکدام حتی پیغام تسلیتی هم برایم نفرستادند. 

 

ایران 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-09-18 09:15:00
نظر دهید

۱ نظر
حمید
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۴۸
نباید هم برات پیام تسلیت بفرستند ! چون اینا سرگرم درو کردن پول و پست و مقام و اروپا و آمریکا شون هستند
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر