فهرست
نقل قول های روز: غرور پرسپولیس
نقل قول های روز: غرور پرسپولیس

نقل قول های روز: غرور پرسپولیس

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

معتقدم باید به مربیان جوان از جمله روانخواه یا مربیان دیگر که جوان هستند یا انگیزه دارند این فرصت را بدهیم تا خودشان را نشان دهند. تیم ما نیاز به آرامش دارد و این آرامش را باید هواداران به ما بدهند. ما تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

پاسخ حسین کعبی به این سئوال که آیا روانخواه می تواند در سپیدرود موفق شود

در این بازی شاهد یکی از بازی‌های نادر تیم پرسولیس بودیم. به دلیل اینکه این تیم در 90 دقیقه و در وقت‌های اضافه و مخصوصاً در ضربات ایستگاهی هیچ‌وقت نتوانست تمرکز کافی داشته باشد و موفق نشد عملکردی که در بازی‌های لیگ دارد را در این بازی هم تکرار کند.

دلیل باخت پرسپولیس از دید بیژن ذوالفقارنسب

بازیکنان استقلال در زمین حق این را ندارند که حتی برای یک لحظه حریف خود را دست کم بگیرند. دست کم گرفتن این حریف در زمین حتی می‌تواند به قیمت از دست رفتن یک جام برای استقلال تمام شود.

توصیه رضا حسن زاده به استقلالی ها برای بازی با ایرانجوان

یکی دو بازیکن پرسپولیس مغرور بودند. محسن مسلمان بازی همیشگی‌اش را نکرد. شاید خسته بود اما در واقع پرسپولیس مقابل نفت‌ آبادان بدشانس بود. وقتی در دو قدمی دروازه کامیابی‌نیا توپ را گل نمی‌کند همین شرایط هم پیش می‌آید. پرسپولیس این فصل یک تیم قدرتمند است. روی نیمکت هم بازیکنان خوبی دارد. وقتی مسلمان بیرون می‌رود بشار رسن به میدان می‌آید.

نظر ضیا عربشاهی درباره شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت

 

     
آی اسپورت
2017-12-20 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر