فهرست
حاشیه‌های بی‌پایان نیمار؛ این بار با اِمِری
حاشیه‌های بی‌پایان نیمار؛ این بار با اِمِری

حاشیه‌های بی‌پایان نیمار؛ این بار با اِمِری

آی اسپورت – چند هفته پس از ماجرای جنجالی کشمکش نیمار و ادینسون کاوانی برای زدن ضربات پنالتی پاری‌سن‌ژرمن، حالا یک اتفاق جنجالی دیگر در اردوی پاریسی‌ها رخ داده است که باز هم نیمار در متن آن قرار داشته است. این بار آنکه نیمار برایش اوقات تلخی کرده کسی نیست جز سرمربی‌اش؛ اونای امری.

به نوشته اکیپ، ستاره برزیلی PSG‌ در جریان تمرینات هفته گذشته تیمش قبل از بازی برابر اندرلخت در لیگ قهرمانان اروپا، از اینکه اونای امری به او اجازه نداد با نیمکت‌نشین‌ها تمرین کند، ناراحت شده است. سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن، پس از یک جلسه تمرینی سبک برای بازیکنان ترکیب اصلی که نیمار هم جزو آنها بود، یک تمرین کوچک هم برای بازیکنان ذخیره و نیمکت‌نشین داشت که این تمرین خاص همراه با توپ بود. نیمار از امری خواست که به او اجازه دهد در این تمرین شرکت کند اما سرمربی‌اش به او اجازه نداد.

گویا نیمار برزیلی پس از شنیدن پاسخ منفی امری، با اخم‌هایی در هم کشیده، توپی که در نزدیکی‌اش بود را به دیوار زمین تمرینی پاریسی‌ها کوبید و با حالتی عصبانی به رختکن رفت. همین اتفاق سوژه‌ای برای شکل‌گیری شائبه‌هایی جدید در فرانسه در خصوص احتمال تیره شدن روابط نیمار و امری شده و این در حالیست که پاریسی‌ها امشب در دیداری حساس از هفته دهم لوشامپیونه میهمان مارسی است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-10-22 10:54:00
نظر دهید

۲ نظر
بهزاد
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۲
چقدر لوسه این نیمار
۵
Sina
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
رفت که زیر سایه مسی نباشه الان زیر سایه کاوانی و امری هست مسی خیلی دوسش داشت حتی پنالتی و ایستگاهی هم اگ میخواست مسی میذاشت بزنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر