فهرست
صعود هزینه‌بر؛ برانکو دو میلیارد گران‌تر شد!
صعود هزینه‌بر؛ برانکو دو میلیارد گران‌تر شد!

صعود هزینه‌بر؛ برانکو دو میلیارد گران‌تر شد!

آی اسپورت - صعود پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ پرسپولیسی ها را شاد کرد زیرا این تیم علیرغم نمایش دلپذیر، در کمتر از یک نیمه توانست با رقم زدن ۳ گل صعودش را قطعی کند. اتفاقی که قطعا تماشاگران حاضر در ورزشگاه آن را به این زودی فراموش نمی‌کنند. اما این صعود، کارنامه همه بازیکنان، مربیان و مدیران را نیز رنگین‌تر کرد. به خصوص در بخش کادرفنی که حقوق شان دلاری است و آن‌ها می‌توانند نسبت به آپشن‌های قرارداد خود از حالا خوشبین باشند.

طبق شنیده‌ها، در قرارداد برانکو ایوانکویچ هنگام تمدید دوباره این موضوع به عنوان یکی از بند‌های مهم درج شده که در صورت صعود از هر مرحله لیگ قهرمانان، ۵۰ هزار دلار به قرارداد این مربی اضافه خواهد شد و در صورت قهرمانی در آسیا، قرارداد او تا ۲۰۰ هزار دلار افزایش پیدا می‌کند. با این حساب تا اینجای کار، نسبت به زمانی که برانکو قراردادش را تمدید کرده، ۵۰ هزار دلار بابت صعود از مرحله گروهی، ۵۰ هزار دلار بابت صعود به یک چهارم و ۵۰ هزار دلار بابت صعود به نیمه نهایی به حسابش اضافه شده که مجموعا ۱۵۰ هزار دلار برایش به همراه داشته است. حالا این طرف ماجرا، با نوسانات بازار ارز مواجه هستیم که با یک حساب سرانگشتی و با توجه به اینکه باشگاه باید دلار آزاد تهیه کند، بیش از ۲ میلیارد تومان به قرارداد اصلی برانکو بابت صعود به نیمه نهایی اضافه شده است. 

اگر برانکو بتواند پرسپولیس را به فینال ببرد، چیزی حدود ۷۰۰ میلیون تومان دیگر هم روی قراردادش اضافه می‌شود. البته قهرمانی در آسیا، فقط یک پاداش ۲۰۰ هزار دلاری برای برانکو به همراه خواهد داشت که انصافا به خاطر موفقیت احتمالی یک تیم ایرانی، شاید بتوان از این رشد قراردادی تا حد زیادی دفاع کرد.

 

خبر ورزشی

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-09-22 11:30:00
نظر دهید

۷ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
نوش جونش حقشه اصن بگو 4 میلیارد مربی ک بتونه از بازیکنای معمولی سوپر استار بسازه جاش وسط دل هاسست دمش گررم گوشت بشه به تنش 3 ساله داریم لذت میبریم از فوتبال... پ.ن من موندم ((چرا استاد کیروش خانزاده دعوت میکنه تیم ملی)) خدا کنه واقعا بار فنی خانزاده بالا باشه ک هر سری دعوت میشه ن چیزی دیگه:)) اره خلاصه خودتون میدونین چی میگم :)) اینم بگم تیم کیروش به الدحیل یا السد میباخت عین بنز تارف نداریم ک کیروش تهش میرف یه اتوبوس vvip اسکانیا پارک میکرد جلو دروازه از ترس بازی کنای حریف اخرشم اند میلیارد کاسب میشد دروغ میگم ؟؟؟
حسن
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
حقشه، نوش جونش. تا کور شود هر آنکه نتواند دید
amir
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
پاداش ای اف سی به باشگاه این هزینه رو جبران میکنه. شما نگران نباشید!
یه ایرانی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
همه میدونن که آبشخور ؛ خبر ورزشی ؛ نود ؛ کیروشپور هستش

چرا کسی نمیگه پرسپولیس بابت این موفقیتی که تا حالا کسب کرده ؛ 960 هزار دلار باید از AFC پاداش بگیره ؟؟
چرا کسی نمیگه بازی با السد رفت و برگشت حداقل 120 هزار دلار برای پرسپولیس پول داره ؟؟
کسی نمیگه در صورت شکست دادن السد و صعود به فینال ؛ 2 میلیون دلار پاداش گیر پرسپولیس میاد .

چون تازه مشخص شده شغال تیم ملی برای بازیهای جام ملتها دستمزد 1300000 میخواد و به کیروشپور و مافیای اون منفعت میرسیده ؛ و این موضوع علنی شده ؛ میخوان ذهن جماعت رو منحرف بکنن.
این پول برای 6 ماه زمانی و حدود 45 روز کاری هستش ؛ قرارداد برانکو با پرسپولیس برای 12ماه هستش که حداقل 10 ماه کاری رو اونم هر روز شامل میشه .
حالا یکی بیاد مدت زمان کاری رو در مبلغ تقسیم کنه ببینیم برای هر ساعت کار هر کدوم چقدر دستمزد میگیرن ؟؟
ایران با صعود به جام جهانی احتمالا حدود 15 میلیون دلار تا 18 میلیون دلار پاداش گرفته ؛ جناب شغال بدون محاسبه هزینه پاداشهای دریافتی فقط بابت قرارداد مربیگریش 2.5 میلیون دلار سالانه حقوق گرفته که در 4 سال میشه 10 میلیون دلار ؛ با محاسبه پاداشهای این 4 سال حدودا میشه 11 میلیون دلار ؛ به این اضافه کنید 10% از پاداش صعود به جام جهانی که میشه 1.5 یا 1.8 میلیون دلار ؛ جمعا میشه نزدیک 13 میلیون دلار . حالا :
فرض 18-13=5 یعنی جمعا از پاداش صعود به جام جهانی بهترین حالت 5 میلیون دلار گیر ایران اومده

آیا از بابت پاداشهای برانکو هم پرسپولیس به این وضع می افتد ؟؟
تا حالا پاداش پرسپولیس 1.2 میلیون دلار ؛ پاداش برانکو 150 هزار دلار

فرافکنی هم اندازه ای داره
####
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
کسی که تیمش 14 ماه مجبوره با 13 تا بازیکن بازی کنه و 5 تا از بهترین بازیکنانش رفتن و الان با نیمکت خالی رسیده به نیمه نهایی اسیا باید کل هیکلش رو طلا بگیرن شما برو ببین اون کیروش جونت که روزی 120 میلیون میگیره چیکار کرده؟اهااان از اسپانیا یک گل خورد!
علی پرسپولیسی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
خدمت خبرارزشی و دلواپسان دیگه عارضم که پرسپولیس تا همینجاش و با پیروزی بر الدوحیل حدود ۱ میلیون دلار پاداش گرفته ! یعنی برانکو فقط به واسطه نتایج آسیایی خودش نه تنها پول خودشو در آورده بلکه سود هم به باشگاه رسونده .
این مقاله چند در اومده بود واسه کسی که سفارششو داده؟!
یه ایرانی
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
این احراز هویت شد دردسر

یادم رفت بنویسم مبلغ قرارداد شغال موزامبیکی فقط قرارداد ؛ پاداش و بقیه رو خودتون حساب کنید
صافی قرارداد میشه 21 میلیارد تومن
حالا خبر ورزشی و ... کیروشپورها میگم مبلغ قرارداد میشه 2 میلیارد تومن
انصافتون رو شکر ؛ برانکو با این همه مصیبتی که داره از کمبود بودجه تا کمبود بازیکن برای 12 ماه که هر روز کار هست میگیره 2 میلیارد
این شغال تا جام ملتها چند روز کار میکنه که 21 میلیارد میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آوردش چی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر