فهرست
ملکی صورت جلسه را امضا کرد
ملکی صورت جلسه را امضا کرد

ملکی صورت جلسه را امضا کرد

آی‌اسپورت- مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره شکایت باشگاه استقلال تهران به دادگاه CAS صحبت کرد.

 

گریه و زاری نمی‌کنیم

افرادی که می گویند کمیته استیناف از روی غرض ورزی حکم دیدار سوپرجام را صادر کرده است، بی‌سواد هستند و اعضای این کمیته را نمی شناسند. مسئولان باشگاه استقلال اگر می خواهند پرونده را به دادگاه عالی ورزش ارجاع دهند به CAS بروند و غصه ما نیست اما کمیته استیناف حکم را داده و اگر دادگاه عالی رای پرونده را تغییر داد، نوش جان استقلالی ها باشد. برخی کارشناس‌ها برای دلخوشی هواداران و مطرح کردن نام خودشان می گویند که رای کمیته استیناف اشتباه است که جای تعجب دارد. اگر CAS رای ما را برگرداند، مطیع قانون هستیم و گریه و زاری نمی کنیم، اگر مسئولان استقلال می خواهند به دادگاه عالی ورزش بروند، مختار هستند اما ما رای را داده ایم و کاری به ادامه ماجرا نداریم.

ملکی صورت‌جلسه را امضا کرد

ملکی، عضو هیئت مدیره و نماینده باشگاه استقلال، در جلسه شورای تامین بیان کرد که تیم مان بازیکن مصدوم دارد و در آن تاریخ در تهران نیست و نمی‌تواند بازی کند و صورت جلسه را امضا کرد و سپس شورای تامین، آن را روی پرونده گذاشت و در اختیار ما قرار داد و ما هم وظیفه‌مان را انجام دادیم. وظیفه مسئولان باشگاه استقلال است که اعتراض و این موضوع را پیگیری کنند و مشکل خاصی بابت ۱۰ هزار دلار ثبت جریمه وجود ندارد، زیرا استقلالی ها به بازیکنانی که بازی کردند و نکردند، پول های میلیاردی می دهد و رقمی حدود ۱۰۰ میلیون تومان مسئله خاصی نیست. تعصبی روی رای صادر شده از کمیته استیناف داریم و اگر CAS تغییر ندهد، مشکلی نخواهد داشت زیرا مرجع قانونی بالاتر است. ما طبق قانون، مدارک و مستندات تصمیم درست را گرفتیم و تلاش کردیم تا عادلانه رای دهیم.

 

خبر ورزشی

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-09-09 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۳۱
ا آقا چرا میخندی ؟؟؟

شوفر بیچاره واسه آسیا از سوپر جام فرار کرد حالا هر دو تا رو از دست داده
محسن استقلالی
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۰۳:۳۹
امضای ملکی؟! خیلی جالبه ک میگفتین فقط بوده حالا میگین امضا کرده؟؟؟ یعنی مسئولین قبلی از امضاش بی خبر بودن؟؟؟؟ این مسخره بازی تقصیر فدراسیونه یخدا....اقا استقلال ک گفته بود نمیام میذاشتین شب جمعه میگفتین که استقلال هم بهانه نداشت بگه شاید ما میومدیم نه ۳ روز زودتر رای بدید....میخوای استقلال رو نابود کنید بدونید اینکارو کردید خیلی وقته
۲ ۱
####
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۱۸
مدتهاست دارن میگن ملکی امضا کرده شماها نمیخوایین باور کنید دیگه باید برای شما پرروها چیکار کنن که تا شماها به این نتیجه برسین که نمیخوان نابودتون کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر