فهرست
اشتباه عجیب سپیدرودی‌ها؛ به خیر گذشت!‌
اشتباه عجیب سپیدرودی‌ها؛ به خیر گذشت!‌

اشتباه عجیب سپیدرودی‌ها؛ به خیر گذشت!‌

آی اسپورت – سپیدرود در حالی موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد تیم سپاهان عبور کند که یک اشتباه از سوی سرپرست سپیدرود می‌توانست این برد شیرین را از چنگ رشتی‌ها دربیاورد. درست در دقیقه 81 که سپیدرود موفق شد به وسیله نورمحمدی به گل دوم برسد علی کریمی برای حفظ نتیجه و تغییرات تاکتیکی به میعاد یزدانی دستور داد تا خود را گرم کند و بلافاصله وارد زمین شود.

اما زمانی که یزدانی قصد داشت برگه تعویض را به یدالله سلیمانی نماینده فدراسیون و سعید مقدم داور چهارم مسابقه تحویل بدهد، سپیدرودی‌ها متوجه شدند که نام میعاد یزدانی به اشتباه از سوی آنها به عنوان بازیکن ذخیره رد نشده ست و یزدانی در جمع 18 نفره ترکیب سپیدرود جای ندارد!

این اشتباه سرپرست و مدیر رسانه‌ای سپیدرود که می‌بایست اسامی اعلام شده در ابتدای بازی از سوی آنها بررسی و با لیست خواسته شده سرمربی تطبیق داده شود، موجب شد تا وقفه‌ای چند دقیقه‌ای در تعویض سوم سپیدرود صورت گیرد و در حالی که تمام حواس نیمکت نشینان به این مشکل معطوف بود، درهمین لحظات سپاهان توانست گل نخست خود را وارد دروازه سپیدرود کند.

در نهایت یک دقیقه پس از دریافت گل، جواد آقایی پور به جای میعاد یزدانی که نامش در لیست قرار نگرفته بود، وارد زمین شد. مسببین این اشتباه خیلی خوش شانس بودند که علی رغم این اتفاق، بازهم سپیدرود توانست برنده مسابقه باشد. در غیر این صورت یک اشتباه ساده می‌توانست سه امتیاز حساس این بازی را از آنها بگیرد.

۷    
آی اسپورت
2018-01-20 14:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر