فهرست
ابراهیمی: حس کردم آن کاشته گل می‌شود
ابراهیمی: حس کردم آن کاشته گل می‌شود

ابراهیمی: حس کردم آن کاشته گل می‌شود

آی اسپورت- امید ابراهیمی بعد از مدتها این فرصت را پیدا کرد تا جلوتر از کاوه رضایی پشت ضربه ایستگاهی بایستد و کارش را با موفقیت انجام بدهد. شماره 6، زننده تک گل 3 امتیازی استقلال بود که باعث شد طلسم این تیم برابر نفت در ورزشگاه تختی شکسته شود.

ابراهیمی در توضیح گل زیبایش به نفت گل می گوید: «من و كاوه پشت توپ بوديم كه تصميم گرفتيم اين ضربه را من بزنم. از كاوه ممنونم كه با اين كار موافقت كرد. اگر شرايط عادي بود بايد او اين ضربه را مي‌ زد اما به او گفتم اجازه بده تا اين ايستگاهي را من بزنم. يك جورهايي انگار احساس مي‌ كردم كه اگر شوت بزنم گل مي ‌شود. شرايط خاص بود و يك لحظه دروازه را ديدم و حسم مي ‌گفت كه با كمي دقت مي ‌شود گل زد. خدا را شكر مي ‌كنم كه اين اتفاق افتاد». ابراهیمی درباره بازی هم اینطور حرف می زند:«واقعا بازي سختي بود. در زمين ناهموار تختي خيلي اذيت شديم. با اين حال توانستيم سه امتياز را بگيريم و شادي را به هواداران مان تقديم كنم. بايد تشكر ويژه ‌اي هم از همه آنهايي كه ما را تنها نگذاشته ‌اند بكنم. يك عذر‌خواهي به همه آنها بدهكاريم و قول مي ‌دهيم كه روند رو به رشد تيم همين‌ طور ادامه داشته باشد».

ابراهیمی در نیمه اول، پیراهنی که عکس پدرش رویش بود را زیر لباس اصلی پوشیده بود ولی در نیمه دوم، آن پیراهن را درآورد که حالا حسرتش را می خورد:«خيلي دويده بودم و ترسيدم سرما بخورم. به همين دليل آن را عوض كردم. واقعا براي خودم عجيب بود. چند بازي آن را بر تن داشتم كه موفق به گلزني نشدم اما تا آن را درآوردم گلزني كردم. نمي ‌دانم دليلش چه بود. خدا همه رفتگان را بيامرزد». شماره 6 به روزهای بعد از فوت پدر هم اشاره می کند:«از وقتي پدرم فوت كرد روزهاي بدي را تجربه كردم. به هم ريخته بودم و مشكلات زيادي از لحاظ روحي و رواني داشتم. گاهي عصبي بودم و گاهي پرخاشگر. منصوريان خيلي با من حرف مي‌ زد و در اين روزهاي سخت به دادم رسيد. افت كرده بودم و خودم هم اين را قبول دارم اما آن شرايط ديگر وجود ندارد. هم خودم و هم تيم‌ داريم به روزهاي اوج برمي ‌گرديم و من اين فصل فقط يك چيز مي ‌خواهم؛ اينكه شرمنده هواداران ‌مان نشويم. بايد هر كاري از دست‌ مان برمي ‌‌آيد انجام بدهيم تا بتوانيم آنها را خوشحال كنيم. شايد امسال نتايج زياد خوبي نگرفته‌ ايم اما هنوز چيزي تمام نشده است و مي ‌توانيم با ادامه همين روند آنها را از خودمان راضي نگه داريم».

کارشناسان داوری اعلام کردند گل استقلال حاصل ضربه آزادی بود که خطایش به اشتباه اعلام شد. زننده این گل، چنین جوابی می دهد:«من بازيكن هستم و نبايد زياد خودم را درگير اينگونه مسایل كنم اما هر اشتباهي ممكن است در هر مسابقه ‌اي اتفاق بيفتد. اگر برعكس اين كار اتفاق مي ‌افتاد واكنش ‌ها چطور بود؟ داوران هم انسان هستند و اشتباه مي ‌كنند. آنها كه از روي عمد نمي ‌آيند به نفع يك تيم سوت بزنند. گاهي اوقات اشتباهاتي دارند. شايد در آن لحظه حق ‌وردي تشخيصش اين بوده كه خطايي صورت گرفته است. اين را نبايد فراموش كنيم كه او يك ‌بار صحنه را مي ‌بيند و كارشناسان چندين و چند بار. بارها در فوتبال اتفاق افتاده است كه صحنه‌ اي به نفع ما يا به ضرر ما بوده است. من درباره آن صحنه قضاوتي نمي ‌كنم و همه چيز را به كارشناسان داوري مي‌ سپارم».

ابراهیمی در استقلال این فصل، اولین بازیکنی است که به دلیل 3 کارته شدن دیداری را از دست می دهد. شماره 6 درباره غیبت خودش و هواداران برابر استقلال خوزستان اینطور حرف می زند:«نه ‌تنها من بلكه هيچ فوتباليستي دوست ندارد در ورزشگاه بودن تماشاگر به ميدان برود. اصلا لذت فوتبال بازي كردن تماشاگرانش هستند. اين خيلي بد است كه در بازي با استقلال خوزستان هواداران ما حضور ندارند. كاش اين اتفاق نمي ‌افتاد. فكر مي‌ كنم بهتر است سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال جريمه ديگري را در نظر بگيرند و ديگر هيچ هواداري را از تماشاي بازي فوتبال محروم نكنند. فوتبال بازي كردن بدون هوادار عذاب ‌آور است».

 

خبرآنلاین

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-15 20:56:00
نظر دهید

۲ نظر
میثم
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
همونجور که از غیب براتون خطا گرفتن همونجور هم یهویی رفت تو گل
۸
44446666610
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
حق وردیم همین حسو داشت
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر