فهرست
لوپتگی نفرین شده
لوپتگی نفرین شده

لوپتگی نفرین شده

آی اسپورت - باخت رئال مادرید به لوانته زمزمه برکناری خولن لوپتگی و جانشینی کونته را بیش از پیش پررنگ کرده اما رئال امشب در حالی بازی را واگذار کرد که تمامی آمار و ارقام به نفع این تیم بود اما استرس و ترس در ساق‌های تمامی بازیکنان جاری بود مخصوصا رافائل واران که شب کابوسواری  را سپری کرد طوری که در دقیقه ۷ بازی با اشتباه او دروازه رئال گشوده شد و در دقیقه ۱۲ خطای هند واران باعث پنالتی و گل دوم لوانته به رئال شد. پس از آن رئال هرچه زد به در بسته خورد و دو گل اسنسیو و ماریانو مردود اعلام شد و ۱۵ کرنر زده شده توسط رئالی ها هیچ حاصلی برای آن ها نداشت و بعد از ثبت رکورد تاریخی گل نزدن رئال بازهم‌یک مدافع بود که برای آن ها گلزنی کرد نه یک مهاجم تا ضعف نداشتن یک‌مهاجم نوک تمام عیار با خروج رونالدو از این تیم بازهم حس شود البته بنزما یک پاس گل داد و یکبار هم توپ را به تیر عمودی دروازه زد و اما لوییز ماریانو که شماره ۷ افسانه ای رئال را برتن کرده موقعیت هایی را به گل تبدیل نکرد که نصف آن ها را رونالدو و رائول افسانه ای به گل تبدیل می کردند.

اما با دیدن این بازی ذهن هواداران به جام جهانی بازمی گشت گویی رئال لوپتگی نفرین شده باشد،نفرین مردم کشوری که در دوران سخت جدایی طلبی کاتالان ها چشم به قهرمانی و نمایش درخشان و دلپذیر تیم ملی فوتبال کشورشان داشتند اما کمی مانده به شروع جام جهانی خبر اخراج‌لوپتگی به دلیل بستن قرارداد با رئال مادرید همه را شوکه کرد و اسپانیا با شکست مقابل روسیه از جام جهانی کنار رفت.

بازی رئال-لوانته گویی بوی نفرین می‌داد. بوی دل‌های شکسته شده مردم یک کشور، وقتی پنالتی لوانته با VAR گرفته شد و گل اسنسیو با VAR افساید اعلام شد و ضربات بازیکنان رئال که توسط اویر اویارزابال مهار شد یا به تیر دروازه اصابت می‌کرد. گویی انتقام مردم کشورش و انتقام توپ فوتبال از خولن لوپتگی بود که در آستانه جام جهانی به مردمانش پشت کرد و به شهر رویاها رفت تا رویای کودکیش را دنبال کند. رویایی که به کابوسی بی پایان مبدل شده.

سپند مقدم

۱۰    
آی اسپورت
2018-10-21 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر