فهرست
کی روش، علیه دستیاران ایرانی: همه اخراج هستید!
کی روش، علیه دستیاران ایرانی: همه اخراج هستید!

کی روش، علیه دستیاران ایرانی: همه اخراج هستید!

آی اسپورت- حاشیه های اردوی عجیب و غریب تیم ملی در امارات، گویا هنوز تمام نشده و کی روش همچنان در حال قربانی کردن است. بعد از برگرداندن بازیکنان پرسپولیس، گویا تصمیم جدید آقای سرمربی اخراج همه ایرانی های حاضر در کادر فنی و پزشکی تیم ملی است و او حتی به مترجم و راننده اش هم رحم نکرده است.

کی روش که از بازگشت دستیاران ایرانی اش به اردو بعد از آزاد کردن و مرخص کردن شان از تمرین در دبی به خشم آمده، تمام اعضای ایرانی کادرش را در فهرست خروج قرار داده و از فدراسیون خواسته افراد جدیدی را جایگزین این مربیان کنند. این افراد شامل مربیان، کادر پزشکی و حتی راننده و مترجم او می شوند. حضور امروز کی روش سر تا پا سیاه پوش در فدراسیون فوتبال با یک راننده جدید نشان می دهد او روی تصمیمش ایستاده است و می خواهد از مربیان و پزشکان خارجی در کادر جدید استفاده کند؛ اتفاقی که با مخالفت شدید فدراسیون فوتبال مواجه شده است.

فدراسیون به کی روش اعلام کرده تحت هیچ شرایطی به او اجازه نمی دهد مربیان ایرانی را کنار بگذارد چراکه کار این افراد کنار او در قرارداد سرمربی تیم ملی قید شده و بخشی از سرمایه گذاری فوتبال ایران روی مربیان جوانش برای آینده است.

این اتفاق و تصمیم جدید کی روش، فعلا از سوی فدراسیون نشینان تکذیب شده است. علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون می گوید:«این خبر اخراج دستیاران ایرانی کارلوس‌ کی ‌روش از کجاست؟ رفرنس خوبی نبوده چرا لکنت زبان گرفتید، تمرکز داشته باشید و راحت سوال تان را بپرسید. راننده کی ‌روش اخراج نشده، کار داشته و نیامده. مترجم او هم عوض نشده، راوی شما دروغ گفته و حرف درستی نزده است. خبر اخراج نکونام از تیم ملی هم اشتباه است. حضور امروز آقای کی روش هیچ ربطی به بحث استعفای کسی یا اخراج کسی نداشت و این موضوع صحت ندارد. مترجم آقای کی روش هم بالا تشریف دارند. ذهنیت غلط ایجاد نکنید و وقتی از خبری مطمئن می شوید آن را اعلام کنید».

۱۳ ۲۱  
آی اسپورت
2017-01-31 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۱ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
این خانم اشک ریز کجاست بیاد باز با یک متن عاشقانه از مربی محبوبش دلجویی کنه؟؟!! واقعا یه مرد تو فدراسیون نیست یه جواب قاطع به این آدم از خودراضی زبون نفهم بده؟ حتما این هم تقصیر برانکوست؟؟
P71
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۶
البته بغیر از آقای چکش لالیگایی.... بالاخره ایشون انگلیسی بلدن باهاشون حرف بزنن....
قرمز
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
طرف با چه زبونی بگه که دیگه دلم نمی خواد ایران بمونم ؟ سرمربیگری ایران برای کیروش دیگه هیچ جذابیتی نداره . این کارا رو می کنه که اخراجش کنن که نخواد غرامت بده.کیروش دیگه دلش با تیم نیست. تا دیر نشده به فکر جایگزین باشین
میلاد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
دقیقا همینطوره. کیروش از دروغگویی و وعده دادن های الکی تاج و کفاشیان خسته شده. کیروش دلش دیگه با ایران نیست و داره تلاش میکنه یه کاری انجام بده اخراجش کنن که بتونه قراردادش رو کامل بگیره
۵
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۴
اینکه دلش با ما نیست درسته چون همه ی انگیزه اش در ایران هواداران بودند و گرنه که هیچی تو کشور ما سرجاش نیست.برای همین هیجکس حتی با پول خیلی خوب هم نمیاد اینجا /.

ولی چرا میگی میخوادکاری کنه اخراجش کنن تا همه ی پولشو بگیره اینکه استعفایش را هم داده بود.
این یه درده که ما همه چیزیو با پول می سنجیم ولی در نهایت خیلی پول میدیم تا به ضررمون تموم شه ؛
اینهمه پول دادیم ولی توقع داریم هرچی ما میگیم گوش کنه با همین امکانات هم بسازه ؛ خوب برای این کار که خودمون لایقتر بودیم. تمام سالهایی که شب خوابیدیم وصبح تصمیم قاطع !!!! گرفتیم داشتیم همین کار را میکردیم. چه نیاز بود پول خرج کنیم یه مربی اسمی بیاریم که زیر بار حرف زور هم نمیره.
تا دلتون بخواد تو کشور خودمون زیاد داریم بریم سراغ اونها.!!!؟؟؟
roien
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
زپلشک.....................خخخ حالا طرفداراش چی برای گفتن دارند این یارو کاملا دندونای فدراسیون را شمرده و خوب بلده اونا ار بازی بده...خخخ بازم می تونید بگید تقصیر برانکوست؟؟؟؟؟؟؟
بهروز
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
مردك موزامبيكي
باز كاپلو اينجوري لجبازي ميكرد اسم و رسمي داشت ن اين يابا ك بزرگترين افتخارش دستياريه فرگوسنه
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۵
اولاوقتی به ملیت کسی توهین میکنی یعنی به ملیت خودت هم توهین کردی چون کلا ملیت هرکسی برایش افتخار است. مگر اینکه برای تو مهم نباشد کجایی هستی!؟

دوما در مصاحبه ای که از کی روش پخش شده ایشان به صراحت گفتند این خبر دروغ است. چون تا چهار روز مانده به بازی با دستیاراش کاری ندارد. دیگر قرار شده فقط فیفا دی ها همه دور هم جمع شوند.

سوما هیچ مردمی در دنیا مثل ما تیشه به ریشه منافع خود نمی زند.عادل شیحی و مسببان این قضیه هم ؛ اکنون لابد مصداق شرافت و برنامه ریزی و اهمیت و آینده نگری در فوتبال ماهستند .
وهیچ توهینی از طرف هیچ کسی در این قضیه و قضایای مشابه به ملت شریف ایران صورت نگرفته ؛ هرچی توهین هست فقط از طرف کی روش است.
۹
بهروز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۳۴
اولا ك دوست عزيز شعار نده
دوما ايشون مصاحبه ك زياد ميكنه تو تمام مصاحبه هاشم مارو داره خراب ميكنه
سوما درينكه هيچ ملتي ب اندازه ما در طول تاريخ بخودش ضربه نزده شكي نيس
۳
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۵
شعار کدومه دوست من ؛
حرفی که با تحقیر و توهین شروع بشه به هیج جا نمی رسه در ثانی از کجا معلوم موزامبیک از ما بهتر نباشه !؟
مسعود
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
فوتبال ایران شده فاجعه اصلا دیگه نمیشه از کیروش هم دافع کرد همش هم تقصیر نتیجه های ایران هست خیلی ها دوست ندارن ما به جام جهانی بریم اگر خبر واقعیت داشته باشه و کیروش این کارو کرده باشه دیگه نمیشه خودشم تحمل کرد و باید خودشم بره فقط دوست داشتم این اتفاق ها بعد از دو بازی با قطر چین و گرفتن شش امتتیاز میاتفاد تا صعودمون به جام جهانی حتمی میشد
۵ ۱
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۱
بخدا قصدم توهین نیست ولی جمله ی آخریت خیلی واقعیه ؛ دقیقا چیزی گفتی که خیلی های دیگه علیرغم اعتراضاشون تو دلشون می خواستند.
کاش رفتنمون قطعی میشد.!!

بلایی که می خواستند در زمان برانکو در تیم ملی سرش بیارند ولی دادکان نگذاشت.وقتی صعود قطعی شده بود می گفتند حالا دنبال یه مربی ایرانی باشیم یا نه یکی را بیاریم که دست کم اسم داشته باشه.
چقدر تاریخ تو کشور ما زود به زود تکرار میشه
۲
فواد
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
این بابا دیگه مسخره شو دراورده
علی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۲
گذاشته رو میز [تاج]
۴
قباد
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
عاقبت ترجیح دادن منافع تیمی که نه ساله قهرمان نشده به منافع یک کشور..
۵ ۲
ههههههه قباد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۰۷
پماد ضدسوزش به مقدار کافی چون بوی سوختگیت تا اینجا میاد ههههه
۲
بهروز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
كم بگو هميشه بگو
۲
امید از تفت
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۱
سازمان لیگ در یک اقدام ضد پرسپولیسی با درخواست تراکتور به عنوان میهمان برای تغییر ساعت بازی به صورت یک طرفه موافقت کرده و ساعت بازی را از ساعت 17 به 15 تغییر داده. تکلیف این 30 هزار نفری که تا الان بلیط خریدند چی میشه!!؟؟ قلعه و اون لولو پشت پرده کثافت کاری می کنند و در رسانه ها بیانیه می دهند. خجالت آوره. ساعت بازی را تغییر دادند تا پرسپولیسی ها کمتر به ورزشگاه بروند ولی کور خوندند. پرسپولیسی ها ورزشگاه را پر می کنند و پر هم نشود بیش از 10% به تراکتور نخواهیم داد.
جيم
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
يارو گفته نكردم تو تيتر زدي اخراج كرده !! اسكلي؟!

به هر حال تيم ملي جلو قطر مي بازه، اون موقع عاريايي جماعت يادش مياد تنها گونه اي در نوع بشره كه يك خريت رو ميشه ميشه هزار بار تكرار كرد و بار هزار و يكم هم انجام داد !
۴
وحيد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
الان اين دختره كه دوتا فيلم ديده و ادعاي فيلم باز بودن داره مياد از ناخداخورشيد دوتا ديالوگ ميذاره اندر احوالات و اوصاف مستر كي روش، روي صحبتم با دكتر اشك ريز هست. دكتراي ادبيات سينماي مدرن در ورزش و البته بسيار فهيم (شما اينطور بخوانيد)در ريشه يابي معضلات فوتبال ملي.
۸
بی طرف
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۰
دستیاران ایرانی کی روش به شدت بهش وفادار بودن و اگر این خبر درست باشه نشون دهنده این هست که این فرد اصلا ادم قابل اعتمادی نیست و فقط دستمزدش و قراردادهای تبلیغاتی براش مهم هستند حداقل کاش کارنامه درخشانی داشت ولی کی روش بزرگترین کاری که انجام داد این بود که رکورد بیانیه نویسی در ایران رو شکست.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر