فهرست
برترین سایت‌ باشگاه های ایران: پرسپولیس، استقلال و پدیده‌ای به نام سپیدرود
برترین سایت‌ باشگاه های ایران: پرسپولیس، استقلال و پدیده‌ای به نام سپیدرود

برترین سایت‌ باشگاه های ایران: پرسپولیس، استقلال و پدیده‌ای به نام سپیدرود

آی اسپورت - سایت رسمی چهار باشگاه پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپیدرود در صدر پربازدید کننده ترین وب وب سایت های رسمی فوتبال ایران قرار دارند. در این رتبه بندی وب سایت رسمی 16 تیم لیگ برتری و 18 تیم لیگ دسته اولی فوتبال کشور بر مبنای رتبه بندی سایت مرجع " الکسا " مورد ارزیابی و مقایسه قرار گرفته اند.

قرار گیری سه تیم لیگ برتری پرسپولیس، استقلال و تراکتور در رتبه های اول تا سوم این ارزیابی قابل پیش بینی بود، اما حضور تیم ریشه دار اما سال ها دور افتاده ی سپیدرود از سطح نخست فوتبال ایران جای شگفتی دارد که می توان دلیل آن را به صعود این تیم پس از سال ها از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول و متعاقبش صدرنشینی مقتدرانه سپیدرود در لیگ دسته اول امسال دانست.

سپیدرودی ها در بازی های خانگی شان به طور متوسط در هر بازی از پشتیبانی بیش از ده هزار هوادار برخوردار هستند که صعود این تیم به لیگ برتر می تواند این تعداد از هوادار را به مراتب بیشتر هم نماید. نکته دیگر در این ارزیابی به قرار گرفتن سایت دو تیم دیگر لیگ دسته اول به نام های خونه به خونه و ملوان در رتبه های پنجم و نهم اشاره نمود که اتفاقا آنها هم به مانند سپیدرود شمالی هستند و نشان از میزان عشق فوتبال شمالی ها دارد، عشقی که فعلا در سطح نخست فوتبال ایران صاحب هیچ نماینده ای نیست.

قرار گیری تیم بدون تماشاگر نفت تهران در رتبه ششم پربازدید کننده ترین سایت های رسمی کشور را می توان در اخبار جنجالی انتقال این تیم به انزلی در چند ماه گذشته و صد البته حضور علی دایی در این تیم جستجو نمود. نفت در فصل گذشته مکان بیست و پنجمین وب سایت رسمی فوتبال کشور را در اختیار داشت و این رشد و علاقه مندی جامعه فوتبالی کشور به پیگری اخبار این تیم جالب به نظر می رسد.

اگر قرار گرفتن چهار تیم اغلب صنعتی و کم تماشاگر لیگ برتری در رتبه های 20 تا 28 نکته ای تکرای در فوتبال ایران باشد، اما عدم فعال بودن سایت رسمی توسط باشگاه های فجر سپاسی، اکسین البرز، پارس جم جنوبی و خیبر لرستان جای شگفتی دارد. تیم هایی که یا سابقه لیگ برتری دارند و یا ادعای حضور در لیگ برتر را با خود یدک می کشند و در لیگ تازه حرفه ای شده دسته اول حضور دارند. این چهار باشگاه یا فاقد سایت هستند و یا مدت ها از بروز رسانی سایت شان گذشته است!

نام سایت های رسمی باشگاه های لیگ برتر و لیگ دسته اول به ترتیب رتبه بندی الکسا

پربازدیدترین سایت‌های رسمی باشگاه‌های ایرانی
پربازدیدترین سایت‌های رسمی باشگاه‌های ایرانی

 

۷ ۲  
آی اسپورت
2016-11-18 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرشاد
جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
سایت خودتونم تحریم کردین کیسه‌کشا خخخ
۴
امین
جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
سپیدرود عشق بی پایان
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر