فهرست
در تمجید از عادل؛ بهترین‌ها فریاد نمی‌زنند
در تمجید از عادل؛ بهترین‌ها فریاد نمی‌زنند

در تمجید از عادل؛ بهترین‌ها فریاد نمی‌زنند

آی اسپورت – ۱. امسال سال عادل است بدون هیچ شک و شبهه ای. او با اختلاف مرد سال تلویزیون است، مردم هم سه شنبه شب با آرای خود این ماجرا تایید کردند. رای مردم آنهم در فضای غبار آلود ستاره ، مربع اسپانسر جام جم مهر تاییدی بود بر بهترین بودن او . عادل ایستاد و جنگید تا ثابت کند با همه نامرادی ها با همه سنگ اندازی ها بهترین است. او برای فریاد زدن بهترین بودن خودش پشت هیچ تریبونی مجیز مدیری را نگفت ، از کسی هم نخواست تا برای مدیرانش کف و هورا بکشند.

۲. یکی از پشتوانه های عادل در همه این سال ها و به خصوص امسال مخاطبانی هستند، که هر هفته با پیامک های که اتفاقا برایشان بار مالی هم دارد، از او حمایت می کنند. اما هیچ وقت آنها را به رخ نکشید. او سال هاست برای بهترین بودن روی سن می رود و جایزه می گیرد، اما هیچ وقت پشت تریبون طرفدرانش را به رخ نکشید تا سلبریتی بودنش را فریاد بزند.

۳. عادل در همه این سال ها انواع و اقسام تهمت ها را شنیده و تحمل کرده، بارها مورد حمله شدید منتقدانش قرار گرفته، گاف های برنامه اش سوژه رسانه های مجازی و کاغذی شد. امسال حدت وشدت همه این تهمت ها، انتقادها و حملات بیشتر از قبل بود، اما عادل برای پاسخ دادن به آنها ویدیو ضبط نکرد و منتقدانش را شاکی طور به خاک و خون نکشید.

۴. عادل فردوسی پور بیست سالی است که نود را روی آنتن دارد، تاثیر گذاری او بر متن فوتبال ایران برای همه ثابت شده است. دوست و دشمن این موضوع را با قاطعیت تایید می کنند. فقط کافی است بزنگاه های مهم فوتبال ایران را در این بیست سال فهرست کنید، ردپای نود و تاثیرات مثبتی که برنامه عادل بر این وقایع داشته نشان می دهد که او وبرنامه اش از چه ضریب نفوذی برخوردار هستند.

۵. برنامه های عادل در بدترین شرایط ممکن یعنی پخش در زمانی غیر از باکس اصلی ، بالای یک میلیون و پانصد هزار پیامک دارد. در حالت معمولی ، این رقم به بالای دو میلیون می رسد و در شرایط ایده ال این رقم از ۴ میلیون پیامک را هم رد می شود . همین پیامک ها کافی است تا مشخص شود نود و عادل سال هاست مخاطب میلیونی دارند.

۶. اگر الان در کوچه و خیابان راه بیفتید و از مردم رهگذر و کسبه بپرسید که نام چند برنامه تلویزیونی را بگویند، از هر پنج نفر ، حداقل سه نفر از برنامه «نود» نام می برند. این یعنی« نود» یکی از برند های تلویزیون است، اما تا حالا شنیده اید که عادل بگوید من و برنامه ام برند تلویزیون هستیم. او نمی گوید چون واقعا بِرند است.

 

 

۴۰۶۱ ۴  
آی اسپورت
2019-03-15 11:43:00
نظر دهید

۴ نظر
آقای خاص
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
درود بر عادل فردوسی پور عزیز.لعنت به گلزار و فروغی
۱
اشکان
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
البته به نسبت سالهای قبل آمار پیامک هی نود ریزش شدیدی داشت که نشون دهنده افت برنامه است از برنامه ای سه میلیون رسیده به یک و نیم
Saeed
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
فاسدترین
۱
حسین اهوازی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
چه تاثیری روی فوتبال داشته غیر از نفرت پراکنی . به سلیقه شخصی اش به هر که بخواد خرابش میکنه . هشت سال در برابر بی حرمتی های کیروش سکوت کرد . داوری رو هر جور دلش بخواد نقد میکنه تو برنامش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر