فهرست
آمار جالب حامد لک، گلر پرسپولیس
آمار جالب حامد لک، گلر پرسپولیس

آمار جالب حامد لک، گلر پرسپولیس

آی اسپورت - حامد لک که در لیگ قهرمانان آسیا فقط از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد و در نهایت عنوان بهترین بازیکن غرب آسیا را در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا کسب کرد، در لیگ بیستم هم دروازه پرسپولیس را بسته نگه داشته و گلی دریافت نکرده است.

خیلی‌ها معتقدند تا اینجای مسابقات لیگ برتر فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس نیامده و لک چندان به زحمت نیافتاده است اما در معدود حملات رقبا هم او دروازه بان مطمئنی نشان داد و مهمتر اینکه حالا حامد اعتماد به نفس لازم را پیدا کرده است. عملکرد حامد لک در ماههای گذشته به نحوی بوده که کمتر کسی از بیرانوند یاد می کند و بسیاری از کارشناسان عقیده دارند لک باید به اردوی تیم ملی ایران هم دعوت شود چراکه معیارهای لازم را دارد. از نظر آماری این که حامد لک از زمان حضور در پرسپولیس فقط از روی نقطه پنالتی گل خورده جالب توجه است و باید دید بعد از سه کلین شیت در سه هفته اول،تا کی می تواند دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد.

پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران در تهران به مصاف شهر خودرو مشهد می‌رود.

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-11-28 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۰
10 سال مربی هر تیمی بود به وقت کشی متهم بود الان چون در پرسپولیس است شده محبوب رسانه ها. جالبه که در جواب هم ادعا دارند در پرسپولیس رشد کرده خخخ دروازبان 33 ساله بعد 1 ماه در پرسپولیس رشد کرده پرسپولیس گه از این هنرها داشت این رادو کودن را رشد میداد. یا لااق یک بازیکن از اکادامی معرفی میکرد فقط مشت مفت خور با پولهای بیت المال ستارههای تیم های دیگر را سرقت میکند باز هم نمی تواند بدون حمایت فدراسیون و پنالتی های داورها نتیجه بگیرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر