فهرست
نقل قول‌های روز: نفش اردوغان در ماجرای طارمی
نقل قول‌های روز: نفش اردوغان در ماجرای طارمی

نقل قول‌های روز: نفش اردوغان در ماجرای طارمی

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته.

 

 قطعا این حاشیه ها هم وجود دارد و خیلی مهم است که مربی ها و مدیریت تیم این حاشیه ها را جمع کنند. به هر صورت این حاشیه ها همیشه دور و بر پرسپولیس وجود دارد، تا وقتی تیم می برد، این حاشیه ها خودشان را نشان نمی دهند وقتی تیم می بازد، خودشان را نشان می دهند.

نظر حمید استیلی درباره حاشیه های پرسپولیس

 

من بازی کردن را متوقف نکرده‌ام. همچنان بازیکن استقلال تهران هستم و در 4 بازی آخر تیم مشارکت داشتم. سطح فنی قدیمی خود را با تیمم حفظ کردم و به پایان دوران فوتبالم در فصل جاری فکر نمی‌کنم.

پاسخ مجتبی جباری به سئوال روزنامه قطری درباره بازی نکردن در استقلال

 

از جمله مواردی که زیاد مورد سوال بود،موضوع مهدی طارمی بود. از جمله اینکه پرسیدند آیا صحت دارد که از کمک آقای اردوغان برای حل مشکل استفاده کرده ایم که من هم توضیح دادم چنین اتفاقی روی نداده است.

توضیح عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره این شایعه که موضوع طارمی از طریق سیاسیون حل می شود

 

حرف‌های بیرانوند نه تنها توهین به پیشکسوتان بلکه توهین به همه فوتبال دوستان است. به خدا ما پیشکسوتانی داریم که حتی هزینه کرایه تاکسی هم ندارند که بدهند، ما اینطور فوتبال بازی کردیم و با تعصب برای تیممان به زمین می‌رفتیم. اما الان اینطور نیست و متاسفانه می‌بینیم که بازیکنان همه چیز را فدای پول و موقعیت می‌کنند و حتی به مربی خود فحش هم می‌دهند.شما نباید از بیرانوند توقعی داشته باشید. او مقصر نیست چرا که مشاوران خوبی در کنار او نیستند.

واکنش قلیچ به تهدید بیرانوند مبنی بر جدایی از پرسپولیس

۲    
آی اسپورت
2017-11-02 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر