فهرست
فرمول جادویی رونالدو/ درخشش دنباله‌دار
فرمول جادویی رونالدو/ درخشش دنباله‌دار

فرمول جادویی رونالدو/ درخشش دنباله‌دار

آی اسپورت- در ماه‎های آخر فصل گذشته کریستیانو رونالدو فوق‎العاده ظاهر شد و حالا آماده است تا در فصل پیش رو هم همان برنامه را از پیش بگیرد. البته این بار تغییراتی جزئی هم وجود دارد و دلیلش هم این است که او این تابستان سالم بوده و مصدومیتی نداشته است. در حالی که تابستان گذشته مصدوم شده بود و در طول فصل در حال ریکاوری مصدومیت زانو بود و تا هفته سوم هم بازی نکرد.

هدف او این است که فصل را با شرایط ایده‎آل و آمادگی کامل آغاز کند و مخصوصا در ماه‌های اول خوب بازی کند تا مطمئن شود به پنجمین توپ طلا خواهد رسید. حتی جرارد پیکه هم مدعی شده بعد از قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان ستاره پرتغالی بیشترین شانس را برای بردن توپ طلا دارد، اما خود رونالدو می‌داند برای بردن باید در چند ماه اول فصل 18-2017 هم بدرخشد.

حتی جام جهانی باشگاه‎ها هم در ذهن او است و می‎خواهد در آن تورنمنت شرایط ایده‎آلی داشته باشد، مثل فصل گذشته که در فینال در ژاپن 3 گل زد و جایزه بهترین بازیکن تورنمنت را هم از آن خودش کرد. بعد از آن کمی آرام‌تر کار را دنبال می‎کند تا برای تورنمنت‎های بعدی آماده باشد و مصدومیتی پیدا نکند. اگر او برخی از بازی‎ها را از روی نیمکت دنبال کند به خوبی می‎تواند فصل آینده هم شرایط ایده‎آلی داشته باشد.

انتظار می‎رود ستاره پرتغالی فصل‌ آینده هم شرایط خوبی داشته باشد و بتواند زمینه قهرمانی را برای رئال مادرید فراهم کند. فرم خوب او ادامه خواهد داشت، رونالدو فصل گذشته در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا 10 گل زد و در بازی‎های لالیگا هم در 4 بازی آخر 6 گل زد.

استراحت کردن و حضور در بازی‎های مهم باعث شد که رونالدو فصل گذشته آمار خوبی از خودش به جا بگذارد. این فرمول جادویی یک بار برای او جواب داده و حالا امیدوار است بتواند دوباره از ان استفاده کند.

 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-07-17 15:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Zabil
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
12 goals!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر