فهرست
فکری: خسته نمی‌شوم، فقط فرصت می‌خواهم
فکری: خسته نمی‌شوم، فقط فرصت می‌خواهم

فکری: خسته نمی‌شوم، فقط فرصت می‌خواهم

آی اسپورت – محمود فکری سرمربی تیم استقلال پس از بازی خبرساز برابر فولادخوزستان، سعی کرد سکوت کند اما او امروز مصاحبه‌ای درباره شرایط جدید خودش و استقلال انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 

*بعد از بازی با فولاد ریکاوری داشتیم و دیروز به بچه ها استراحت دادیم. امروز هم تمرین را سپری کردیم و فردا به امید خدا تمرین می کنیم و آماده می شویم برای بازی بعدی.

*قرار نیست اینقدر زود خسته بشوم ولی بعضی وقت‎‌ها یک سری باخت ها لازم است که دوست و دشمن خودتان را بشناسید. فضای بسیار مسمومی را ایجاد کردند.

*استقلالی ها باید بدانند چه من مربی باشم چه هر کس دیگری، باید به آنها فرصت داده شود تا خودشان را نشان دهند. مثلا من خودم معتقد بودم از هفته هفتم باید در مورد استراماچونی نظر بدهیم. استقلالی ها باید حواسشان باشد که بازیچه دست برخی برای رسیدن به منافع آنها نشوند. به هر حال در هر بازی ایرادهایی هست و من بعد از بازی با مس رفسنجان گفتم باید دنبال ایرادهایمان باشیم. وقتی می بازیم این ایرادها بیشتر است. اگر منطقی فکر کنیم تا ایرادها را پیدا کنیم، خوب است ولی اگر هجمه غیرمنصفانه وارد شود، خود استقلالی ها باید حواسشان باشد.

*از تمام پیشکسوت‌هایی که از تیم، گذشته و آینده خودشان حمایت کردند، تشکر می کنم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-11-23 18:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۲۱
دریغ از یک معذرت خشک و خالی، واقعا که جماعت پررو و هوچی گر و متوهمی هستن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر