فهرست
ادعای تابش هم دروغ از آب در آمد؟
ادعای تابش هم دروغ از آب در آمد؟

ادعای تابش هم دروغ از آب در آمد؟

آی اسپورت - در حالی که مسعود تابش ظهر امروز با مصاحبه ای جنجالی به موضوعات مختلف دوران مدیرعاملی اش در سپاهان پرداخته بود، او با اشاره غیر مستقیم به اینکه فدراسیون برای مربی نداشتن تیم استقلال دیدار این دو تیم را به تعویق انداخته  و با مقایسه لغو دیدار اینترمیلان و یوونتوس به خاطر کرونا و عدم لغو بازی سپاهان و پرسپولیس قصد داشت فدراسیون فوتبال را به حمایت از دو تیم استقلال و پرسپولیس متهم کند. اما با یک جستجوی ساده در آرشیو اخبار به سادگی می توان دریافت که این باشگاه سپاهان بوده که خواستار تعویق بازی شده و درخواست آنها به طور رسمی در اتوماسیون دبیرخانه فدراسیون فوتبال ثبت و ضبط شده و موجود است و در طرف مقابل این استراماچونی بود که حتی در شرایطی که هنوز بازگشتش مشخص نبود، از مسئولین این تیم خواسته بود بازی مقابل سپاهان برگزار شود.

1
1

2
2

تابش که به شکل مرموزی از مدیرعاملی سپاهان پس از عدم حضور در بازی مقابل پرسپولیس در نقش جهان استعفا داد، هنوز در هیئت مدیره سپاهان حضور دارد و به نظر می رسد حضور پررنگ او و سایر مسئولین سپاهان در این روزها در رسانه ها به نزدیک شدن به رای کمیته استیناف برای بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس ارتباط دارد چرا که آنها قصد دارند با وارد کردن اتهام حمایت فدراسیون فوتبال از پرسپولیس و استقلال، ارکان مختلف فدراسیون را تحت فشار قرار دهند و این در حالیست که در هر دو بازی این تیم سپاهان بود که به واسطه مصدومین و غیبت بازیکنان اصلی اش از رویارویی با سرخابی های پایتخت ترسید و در بازی مقابل استقلال درخواست تعویق بازی را دادند و در بازی مقابل پرسپولیس نیز در رختکن پنهان شدند.

تماشاچی

 

۱۵ ۱  
آی اسپورت
2020-04-09 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اصفهانی
پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹، ۲۲:۲۶
سپاهان گفت بدون بازیکن بازی نمیکنیم بعد اقای قلعه نویی با مربی تیم ملی جوانان مذاکره کرد و قرار شد بعد بازی با استقلال بازی برند تیم ملی. تا قبل این موضوع فدراسیون اعلام کرد بازی لغو نمیشد و اگه سپاهان هم بازیکن ندد نمیتونن بازی کنند و محروم میشن که سرپرست سپاهان سریع جواب فدراسیون را داد و گفت منع قانونی ندارد و نمیتونن بازیکن سپاهان محروم کنند اما وقتی دیدن استقلال مربی از دست داد و بازیها را یا میبازن یا مساوی میشد لغو کردن. ادمین چرت ننویس سپاهان حتی برا تماشگران هم داشت اتوبوس میزاشت.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر