فهرست
آمار تاپ استقلال؛ غوغای خط آتش استراماچونی
آمار تاپ استقلال؛ غوغای خط آتش استراماچونی

آمار تاپ استقلال؛ غوغای خط آتش استراماچونی

آی اسپورت - آبی پوشان استقلال در دیدار برابر صنعت آبادان توانستند با ارائه یک بازی بسیار خوب با ۵ گل به پیروزی دست پیدا کنند.خط حمله آبی پوشان یک شب بسیار خوب دیگر را تجربه کرد و نشان داد که بسیار آماده است. طبق اخبار، برای  باشگاه استقلال زدن ۲۳ گل در ۷ بازی ، آمار حیرت انگیز بوده است و نشان می دهد که حال این تیم خوب است.آنها در دو بازی جام حذفی دوتا سه گل برابر گل ریحان و فجرسپاسی به ثمر رسانده اند و در مسابقات لیگی هم به ترتیب ۲ گل به گل گهر،۴ گل به سایپا،۲ گل به پارس جنوبی جم،۴ گل به تراکتور سازی و حالا هم ۵ گل به نفت آبادان زده اند تا یک آمار ترسناک خلق کرده باشند.

استقلال در دیدار خود برابر صنعت نفت توانست با ۵ گل به پیروزی برسد. بعد از این دیدار استراماچونی سرمربی آبی پوشان پایتخت به انتقاد از مدیریت باشگاه پرداخت و تاکید کرد که قلب او شکسته و با این شرایط سخت است که ادامه دهد. طبق این خبر استقلال فصل جاری رقابت های لیگ برتر را ناامید کننده آغاز کرد و در ۵ بازی تنها ۳ امتیاز کسب کرد اما در ۵ بازی بعدی ۱۵ امتیاز کسب کرد و در رده سوم جای دارد. بر اساس اخبار استقلال هواداران استقلال با توجه به این نتایج درخشانی که تیم آنها با استراماچونی به دست آورده اصلا دوست ندارند که این مربی را از دست دهند.

طبق صفحه اخبار استقلال سایت شهر خبر آبی پوشان در حالی ۵ بار موفق به باز کردن دروازه حریف شدند که سهم خط حمله آنها ۲ گل از این ۵ گل بود و سایر گلهای این تیم را مدافعان زدند. شیخ دیاباته که هفته گذشته پایش به گلزنی باز شد یک و مهدی قائدی نیز یک گل زدند تا این دو مهاجم که حالا یکی از بهترین زوج‌های سالهای اخیر در خط حمله آبی پوشان شده‌اند هر کدام با ۴ گل بهترین گلزن تیم شان باشند. طبق اخبار این دو بازیکن هر کدام با ۴ گل و یک پاس گل، تاثیرگذارترین و ارزشمندترین بازیکنان استقلال تا پایان هفته دهم هستند.

۱۰    
آی اسپورت
2019-11-07 17:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر