فهرست
حاشیه‌های بی‌پایان استقلال؛ قهر دومی هم در کار است
حاشیه‌های بی‌پایان استقلال؛ قهر دومی هم در کار است

حاشیه‌های بی‌پایان استقلال؛ قهر دومی هم در کار است

آی اسپورت – مدت زیادی از جنجالی که شفر به‌خاطر برخورد نامناسب با اصغر حاجیلو به‌پا کرد نمی‌گذرد؛‌ اتفاقی که باعث شد پیشکسوتان استقلال به‌تندی علیه سرمربی آلمانی موضع بگیرند و به او یادآور شوند که حق اهانت به یکی از قدیمی‌های این تیم که حالا عنوان سرپرست تیم را هم یدک می‌کشد، نداشته و ندارد.

آن اتفاق جلوی دوربین‌ها رخ داد، زمانی که حاجیلو به‌زعم شفر در برگه تعویض نام بازیکن را به اشتباه نوشت و سرمربی آلمانی هم به‌شدت از این ماجرا خشمگین شد و خیلی زود هم با ورود مدیران باشگاه به ماجرا و جلسه با مدیریت و عکس یادگاری و دوستانه سرمربی و سرپرست همه‌چیز ظاهرا ختم به خیر شد.

شفر و حاجیلو اما دوباره دچار چالش شده‌اند اما این‌بار پشت دوربین‌ها! سرپرست باشگاه اخیرا مصاحبه‌ای علیه الحاجی گرو انجام داد و اعلام کرد این مهاجم نیجریه‌ای (که در مدت زمان حضور در استقلال حتی یک موقعیت جدی گلزنی هم خلق نکرده) یک‌هزارم تیام هم نیست که با او قرارداد بسته شده است.

سرمربی آلمانی به‌شدت از این اظهارنظر حاجیلو  عصبانی شده تا جایی که حتی اعتراض جدی و نسبتا تند خود را به سرپرست تیم اعلام کرده که حق نداشته مهاجم خارجی را که با نظر شفر به استقلال ملحق شده، این‌گونه در رسانه‌ها تخریب کند.

ظاهرا برخورد تند و دوباره شفر با حاجیلو باعث شده سرپرست تیم استقلال هم به‌شدت عصبانی شود و اخبار تاییدنشده حاکی از آن است که وی نیز مانند حسینی که به‌خاطر فیکس‌نشدن قهر کرده بود، قصد داشته حتی اردوی تیم در مسجدسلیمان را نیز ترک کرده و راهی تهران شود که بازهم مدیران باشگاه به قضیه ورود کرده و دعوا را تمام کردند.

البته احتمالا دوباره خبری از مراسم آشتی‌کنان و عکس دونفره سرمربی و سرپرست نخواهد بود؛ چراکه این‌بار دوربین‌ها درگیری را ثبت نکرده‌اند، با این حال آنچه مسلم است رابطه سرمربی آلمانی و سرپرست استقلال چندان حسنه نیست و شاید در آینده کار به یک تنش سوم نیز بکشد!

 

فرهیختگان

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-10-08 10:34:00
نظر دهید

۴ نظر
ایلار
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
شفر اصلا رفتار درستی نداره؛ کنار زمین هم دائما درحال سروصدا و پرخاشه و حتی چندتا از تیم ها هم گفتن فحاشی هم میکنه
اس اس
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
در هردو مورد حق با شفر بوده و هیچ اعتراضی به شفر وارد نیست
۴
ناشناس
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
خبر نویسهای لنگی فقط دنبال حاشیه سازین و گرنه چه این خبر و چه مصاحبه حسینی هیچکدوم اینقدر مهم نبوده که دارن روش مانور بدن... مدیران استقلال از وقتی که فهمیدن قیمتتون به اندازه یه شامه ازتون قطع امید و رابطه کردن... کاری که برانکو نکرد....
۷ ۱
.
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
خخخ دروازه بان تیم مفلوکت با سروصدا میخواد بره بگه مهم نبوده!!!!! باشه. سرتون رو عین کبک بکنید زیر برف هیچ خبری نیست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر