فهرست
کنفرانس هال-لیورپول؛ باید بیدار شویم
کنفرانس هال-لیورپول؛ باید بیدار شویم

کنفرانس هال-لیورپول؛ باید بیدار شویم

آی‌اسپورت- لیورپول در خانه هال سیتی با نتیجه 2-0 شکست خورد تا ناکامی‌هایش ادامه داشته باشد. یورگن کلوپ درباره این شکست گفت: در نیمه اول به طور قطع به اندازه کافی خوب نبودیم. دو گل مفت دریافت کردیم. در کل آنطوری که باید بازی نکردیم. ارائه چنین نمایشی از ما عجیب بود. اگر همیشه مثل نیمه دوم بازی کنیم هیچ تیمی نمی‌تواند مقابل ما مقاومت کند اما باید بیدار شویم چون این وضعیت قابل قبول نیست.

الان افکار زیادی دارم و حتی تعداد کمی از آن ها را هم نمی‌توانم بیان کنم اما واقعا باید به این بازی و عملکرد تیم فکر کنم. ما مالکیت توپ بالایی داشتیم اما چه مالکیتی؟ مالکیت توپ تنها زمانی خوب است که بتوانید موقعیت خلق کنید. آنگونه که انتظار داشتم بازی نکردیم. باید انتقادها را قبول کنیم، به آن‌ها فکر کنیم، پاسخ‌ها را بیاییم و واکنش نشان دهیم.

ما هنوز تیم باکیفیتی هستیم اما باید این را نشان دهیم و بهانه‌گیری نکنیم. شاید تعدادی از تیم‌ها روش متوقف کردن ما را پیدا کردند اما این اهمیت ندارد چون هنوز موقعیت خلق می‌کنیم و باید گل بزنیم. باید به طور مداوم کیفیت‌مان را نشان دهیم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما بر زبان آوردن حرف‌های هوشمندانه بعد از این بازی سخت است.

     
آی اسپورت
2017-02-05 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر