فهرست
درس کلاسیکر: بی ‌تجربه نمی‌شود بزرگ بود
درس کلاسیکر: بی ‌تجربه نمی‌شود بزرگ بود

درس کلاسیکر: بی ‌تجربه نمی‌شود بزرگ بود

آی اسپورت- دو تیم بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند دیروز در مهمترین بازی فصل بوندس‌لیگا به مصاف هم رفتند و در نهایت ضربه چیپ استثنایی جاشوا کیمیش مدافع بایرن مونیخ بود که سه امتیاز مهم بازی را به حساب باواریایی‌ها واریز کرد. بایرن حالا با هفت امتیاز اختلاف نسبت به زردپوشان وستفالیا صدرنشین بوندس‌لیگا است. جدال بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند بر خلاف انتظارها شاهد درخشش خارق‌العاده ستاره‌هایی مثل لواندوفسکی و ارلینگ هالند نبود و پدیده‌ای مثل جیدون سانچو هم نتوانست نتیجه این بازی را به شکل دیگری، به نفع تیمش رقم بزند. مهمترین نکات این بازی را در ادامه مرور می‌کنیم:

 

جیدون سانچو نتوانست انتظارها را برآورده کند

هواداران پدیده جوان انگلیسی از عملکرد او در نیمه دوم این بازی ناامید شدند. کاملا مشخص بود که سانچو از نظر آمادگی بدنی در شرایط ایده‌آل به سر نمی‌برد و به همین خاطر بود که لوسین فاوره سرمربی‌اش تصمیم گرفت در بزرگترین بازی فصل دورتموند او را تنها ۴۵ دقیقه به میدان بفرستد. سانچو در این نیمه بر خلاف انتظار نتوانست تاثیر قابل توجهی بر بازی بگذارد و جوانی و بی‌تجربگی او هم در مقابل بایرن مونیخ به چشم می‌آمد.

 

آلفونسو دیویس، پدیده واقعی بازی

درحالیکه همه انتظار درخشش جیدون سانچو را داشتند، یک جوان دیگر، آلفونسو دیویس کانادایی از بایرن مونیخ بود که در این دیدار درخشان ظاهر شد. دیویس که اولین بازی خود برای تیم بزرگسالان بایرن را در همین فصل انجام داده در دیدار بزرگ دیروز یک سر و گردن از بقیه ستاره‌های جوان دو تیم برتر بود. ستاره ۱۹ساله بایرن سرشار از انرژی بود و جناح چپ بایرن مونیخ را در سیطره خود داشت. دیویس در نیمه اول هم با یک حرکت عالی و به موقع مانع گلزنی ارلینگ هالند شد.

 

مدافعین کهنه‌کار ارزش خود را ثابت کردند

در روزی که همه نگاه‌ها به پدیده‌های جوان دو تیم دوخته شده بود نمی‌توان فراموش کرد که متس هوملس و ژروم بواتنگ، دو مدافع کهنه‌کار دو تیم چه نقش مهمی در کم بودن تعداد گلهای رد و بدل شده در این بازی ایفا کردند هوملس و بواتنگ نشان دادند تجربه بالا می‌تواند برای یک مدافع چقدر باارزش باشد. آنها در لحظات مهم بازی دفاعی بی‌نقص در مقابل مهاجمین حریف داشتند و روی تنها گل بازی هم بیشتر دروازه‌بان دورتموند رومن بورکی مقصر بود تا خط دفاعی این تیم و متس هوملس.

 

ارلینگ هالند، ستاره‌ای که در بازی گم شد

پیش از شروع کلاسیکر دیروز، بسیاری از نگاه‌ها متوجه رقابت دو مهاجم اصلی دو تیم، لواندوفسکی و ارلینگ هالند بود. درخشش پدیده نروژی در بازی‌های اخیر تیمش باعث شده بود همه انتظار داشته باشند خط دفاعی و دروازه‌بان بایرن روز سختی را تجربه کنند. اما در عمل هیچ چیز مطابق انتظار هالند پیش نرفت. او در تمام دقایق بازی منزوی به نظر می‌رسید و به ندرت توانست موقعیتی حتی نزدیک به گلزنی پیدا کند. البته اگر بازی ارلینگ هالند در کلاسیکر دیروز را بسیار بد ارزیابی کنیم، در حق او بی‌انصافی کرده‌ایم. با اینحال نمایش هالند نشان داد او برای درخشش در نبردی با این ابعاد، فاقد تجربه و پختگی لازم است. پدیده ۱۹ ساله دورتموند در نهایت درحالیکه مصدوم شده بود لنگ لنگان زمین را ترک کرد و این عملا نقطه پایان امیدهای زردپوشان دورتموند برای بازگشت و تغییر دادن نتیجه بود.

۱ ۳۷  
آی اسپورت
2020-05-27 09:31:00
نظر دهید

۳۷ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹
انگار دوباره فیلم های تاریخی برگشتند عقب -همه چیز اومد جلوی چشمام

نتیجه گرفتم که وقتی قلعه نویی میگه فدراسیون و وزیر ورزش استقلال رو برنده کردند راست میگه

در ضمن برانکو مقاله کم بود - همش تقصیر برانکو هستش
لنگیا و کیروشی پورای بدبخت در #ایستگرام ای اف سی از دکل سرمربی سابق استقلال بالا رفتند تا خودشان را در جهان هم مسخره کنند
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
می دونی اشکریز ، وقتی مقالاتت به گوشم میرسه یاد شهره لرستانی سریال مختارنامه می افتم

قسمت معجزه طلا

همون قسمتی که ابن زیاد به جارچیهاش گفت در شهر جار بزنید که هرکس شمشیر و زره خودش رو تحویل بده در ازای اون طلا می گیره

درگیری بالا گرفت و وقتی شهره لرستانی خواست شوهرش رو از بین یاران مختار بیرون بکشه تا طلا نصیبش بشه حبیب دهقان نسب مانع شد

شهره لرستانی گفت : اگه به من اجازه ندید شوهرم رو از بین جمعیت بیرون بکشم لخت و عور میشم تا دودمان مختار به آتیش کشیده بشه

حبیب دهقان نسب گفت : بروید کنار برادران . در شان شما نیست که با این زن هم کلام شوید یا با او برخورد کنید

زنی که به یک مرد فحش ناموسی میده یعنی دیگه ته خط (ح......ه)

ما دیده بودیم مرد جلوی جمعیت به زن فحش ناموسی بده اما این جوری دیگه نه . یا تمام مخاطبان سایت متحجر هستند یا شما فرا روشنفکر

به اکبر طاهری چی گفتی خانم اشکریز ؟ اگر امیرپور سانسورش نمی کرد الان این سایت فیلتر بود
هر کسی از کیروش انتقاد کنه از نظر ایشون قصد جانشینیش رو داره. جالبه . انقدر گفت برانکو بفکر جانشینیمه و برانکو تمدید کرد حالا گیر داده به قلعه نوییچرا دقیقا یک هفته بعد از اینکه انتقادات قلعه نویی از کیروشی پور به اوج رسید

https://www.tarafdari.com/node/798459

https://www.tarafdari.com/node/799399

https://www.tarafdari.com/node/803685


چرا دقیقا فقط کمتر از یک هفته خانم اشکریز در حمایت از کیروشی پور دقیقا همین چرندیات رو با چاشنی کمتر در سایت طرفداری قرار میده ؟ چقدر تابلو آخه ؟؟؟ دقیقا فقط یک هفته

https://www.tarafdari.com/node/803685


نقل قول از روزنامه ای اوردی که یک شایعه رو مطرح کرده بود و به دلیل اتهاماتی که در همون شایعه به قلعه نویی زد 6 ماه توقیف شد و انقدر به قلعه نویی تهمت زد تا بعد از 3 بار لغو امتیاز شد


اگر واقعا صداقت داری توضیح بده چجوری 4 تا بازیکن سرشناس که فقط اسم منصوریان رو بردی میتونند تصمیم هیئت مدیره رو لغو کنند . اگه قلعه نویی انقدر قدرت داشت پس چرا نتونست نظر اون 4 بازیکن رو رد کنه و خودش جایگزین ناصرخان بشه


گفتی : آقای قلعه‌نویی! آن روزها و جفا به ناصرحجازی را یادتان می‌آید؟

این رو نیم ساعت پیش به متن اصلی که در سایت طرفداری کار کردی اضافه کردی تا نظرات رو به نفع خودت بچرخونی برای همین پاراگراف بندی رو رعایت نکردی

گفتی : به‌راستی چه کسی توهم داشت آقای قلعه‌نویی؟

این عبارت آقای قلعه نویی رو هم نیم ساعت پیش اضافه کردی . بذار ادامه بدیم

گفتی : چگونه به خودتان اجازه می‌دهید که حضور در دسته سوم را هربار بدون هیچ مقدمه‌ای -حتی بیش از هواداران پرسپولیس- بر سر همان مردم همانند پتک می‌کوبانید؟

هر بار یعنی چی ؟ حتی بیش از هواداران پرسپولیس ؟

آخه خانمی تو مگه چند سالته ؟ بیشتر از 30 سالته ؟؟؟

اون موقع که قلعه نویی به استقلال اومد تو اصلا به دنیا نیومده بودی . اون موقع که استقلال به دسته 3 رفت و قلعه نویی مصدوم شد از فیروز کریمی و پاس تهران پیشنهاد داشت تو هنوز مدرسه نمی رفتی . همون سال پاس قهرمان آسیا شد . مصاحبه فیروز کریمی که این ادعای قلعه نویی رو تایید کرده هنوز موجوده

اون موقع که استقلال مظلومانه به دسته 3 رفت 4 چند از بازیکناش به الکویت کویت رفتند ؟ مرفاوی

چند بازیکن با استقلال به دسته 3 نرفتند و استقلال رو تنها گذاشتند ؟ مختاری فر - احدی - نامجو مطلق - عبدالعلی چنگیز

تقریبا تمام ملی پوشا از استقلال رفتند تا مبادا به تیم ملی رفتنشون خدشه ای وارد بشه

زرینچه اون موقع ملی پوش بود ؟ حمید بابازاده دروازه بان بود اصلا ؟

چرا بیانی از وضعیت استقلال در دسته ناراحت بود ؟ چون استقلال بی پناه مجبور بود خونه هواداراش اردوی قبل از بازی رو برگزار کنه تا موقعی که شرایطی مهیا شد و برای چند بازی استقلال در خونه قلعه نویی اردو زد

اردوی بازیکنان الان با بازیکنان اون موقع قابل قیاس نیستقلعه نویی به تمرین پرسپولیس رفت ؟ بر دروغگو لعنت . حداقل مدرک بیار . علی پروین که هنوز صجیح و سالمه


قلعه نویی پنالتی رو بد زد . اما آیا خندید ؟ اون رحمتی بود که بعد از گل بنگسون خندید . شرف روزنامه نگاری رو به چی فروختی ؟ به چند دلار پول کیروش دقیقا ؟ برای اینکه حساب بانکیت لو نره تو کدوم بانک خارجی حساب باز کردی ؟


قلعه نویی سر بازوبند دعوا کنه ؟ عزیزم اون نامجو مطلق بود

http://www.varzesh3.com/news/1295676
یک سری اتهام سراسر دروغ زدی اما فعلا این رو بخون و ساکت باش البته به شرط اینکه بعدا به دوستانت در سایت طرفداری درخواست حذف این لینک رو ندی :

https://www.tarafdari.com/node/105896/

احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.
درباره زرینچه و استقلال اهواز و شکایت قلعه نویی

قلعه نویی زرینچه رو به عنوان دستیار خودش انتخاب نکرد و زرینچه هم در اقدامی تلافی جویانه علیه قلعه نویی مصاحبه سراسر دروغ کرد و فرزاد مجیدی و بختیاری زاده و همدانی حرفهای زرینچه رو سراسر دروغ دانستند

چه کسی از چه کسی شکایت کرد ؟ چرا وارونه جلوه دادی ؟ قلعه نویی از زرینچه شکایت کرد و زرینچه در دادگاه بخاطر نشر اکاذیب محکوم شد و در مصاحبه با خبرگزاری مهر از قلعه نویی رسما عذرخواهی کرد

http://aftabnews.ir/vdca0mna.49nim15kk4.html

https://www.mehrnews.com/news/860493گفتی : روزهای وحشتناک فرا رسید و ژنرال با استقلال دو فصل پنجم و ششم شد تا ناکامی چندباره در آسیا را هم تجربه نکند

روزهای وحشتناک یعنی خیانتی که کیروشی پورها و کیروش و بعضی بازیکنان استقلال به آن کردندخــــــــــیــــــــــانــــــــــتــــــــــــــ به تـــــــــــــــــــــــــــــاج آسیــــــــــــــــا


وقتی قلعه نویی گفت دست های پشت پرده یعنی این . لینک اول گویای همه چیز هست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921022001380


به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ فوتبال قطر درست در روزهایی به پایان می‌رسد که قرار است اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 آغاز شود.


امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در گفت و گوی پس از تمرین این تیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند جدایی بازیکنان ملی‌پوش تیمش از جمله جواد نکونام و پژمان منتظری و حضور آنها در تیم‌های قطری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به خاطر جام جهانی است؛ یادآور شد: مدتی است که دو سه سؤال در ذهن من وجود دارد. چرا فقط روی بازیکنان استقلال دست می‌گذارند با توجه به اینکه ما چند هفته‌ای نیز از صدر جدول فاصله داشتیم باید تحقیق کنیم تا از پایان لیگ قطر اطلاع پیدا کنیم. باید ببینیم آیا لیگ قطر قبل از 20 فروردین به پایان می‌رسد یا نه چراکه ما موقع شروع اردوها در لیگ قهرمانان بازی داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است چرا هیچ‌کس روی بازیکنان آنها دست نمی‌گذارد؟ بحث مشکوک بودن وجود ندارد بلکه سوال‌هایی در ذهن ما شکل گرفته است. تمامی بازیکنان هم راهی قطر می‌شوند به هر حال اردوی تیم ملی از 20 فروردین شروع می‌شود و باید دید این تیم‌ها درگیر بازی‌های آسیایی هستند یا خیر. مردم همه‌چیز را به خوبی متوجه می‌شوند و آنها از ما جلوتر هستند. مردم می‌دانند به عنوان سرباز تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.


رسیدن به پاسخ سؤال قلعه‌نویی خیلی سخت نبود، تا جایی که با جست و جو در بین سایت‌های قطری می‌شد به راحتی فهمید به طور دقیق لیگ برتر قطر چه روز و حتی چه ساعتی به پایان می‌رسد و خیلی تحقیق و تفحص خاصی را نمی‌طلبید.

هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قطر ملقب به لیگ ستارگان طبق اعلام سایت‌های قطری طی 7 دیدار همزمان جمعه 22 فروردین 93 و 2 روز پس از لیگ برتر فوتبال ایران به پایان خواهد رسید، تا پایان این لیگ مصادف شود با آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل، اما این همه داستان نیست و از سوی دیگر درست در همین برهه زمانی تازه کار اصلی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از جمله استقلال در هفته‌های سرنوشت‌ساز این رقابت‌ها برای صعود آغاز می‌شود و آبی‌های پایتخت باید 2 دیدار حساس و سرنوشت‌ساز هفته‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در روزهای 27 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار کنند و این در حالیست که در صورت صعود نیز باید 2 دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها را هم به این فاصله زمانی افزود که در 2 تاریخ 2 16-17 و 23-24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.به عقیده سرمربی استقلال، بازیکنان ملی‌پوش این تیم به خاطر همین موضوع عزم سفر به قطر کرده‌اند تا پس از پایان لیگ قطر، دیگر دغدغه باشگاهی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به اردوی تیم ملی بپیوندند و جالب اینکه تیم‌هایی هم که بازیکنان استقلال در آن سوی آب به آن می‌پیوندند، خیلی تیم‌های مطرحی نیستند و علاوه بر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، حتی در رده‌های پایانی جدول برای ماندن در لیگ ستارگان دست و پا می‌زنند. (از جمله ام‌صلال، تیم پژمان منتظری که در قعر جدول قرار داشت)

امسال تیم‌های قطری السد و الریان کار را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند و الجیش و لخویا هم از پلی‌آف کار را آغاز می‌کنند و استقلالی‌ها دقیقا تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که در این رقابت‌ها حضور ندارند تا پس از سپری کردن نیم‌فصلی فوتبالی در قطر، به راحتی روانه اردوی تیم ملی شوند.

البته سرمربی استقلال که این روزها استاد کُد دادن شده است، چند روز پیش یک کد دیگر هم به خبرنگاران و هواداران داده بود: «برخی حاضرند با مربی تیم ملی مشورت کنند اما با مربی باشگاهی هرگز» و این یعنی اینکه به عقیده قلعه‌نویی، شاید پای کادرفنی تیم ملی هم در میان است تا با توصیه‌های آنها، ملی‌پوشان استقلالی به تیم‌هایی بروند که پس از پایان مسابقاتش، خبری از آسیا نباشد تا به سرعت برق و باد باشگاه خود را به مقصد اردوی تیم ملی برای آماده ‌سازی حضور در جام جهانی ترک کنند.

فارغ از همه این حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها و شائبه‌هایی که وجود دارد، حالا مثلث ملی‌پوشان استقلالی یعنی جباری، نکونام(پیشنهاد تیم کویتی هم موجود است) و منتظری در قطر توپ می‌زنند (شاید خیلی‌ها جباری را به این ماجرا بی‌ربط بدانند اما هنوز به خوبی به یاد داریم که هشت شاکی هم از یک قدمی بازگشت به استقلال، مسیرش را به سمت قطر کج کرد و رفت) و این استقلال است که هر روز خالی‌ و خالی‌تر از ستاره می‌شود و مشخص نیست در صورت ادامه این داستان آیا تا پایان فصل، سایر ملی‌پوشان دیگر این تیم از جمله تیموریان، حیدری، بیک‌زاده، صادقی و ... همچنان پیراهن آبی را بر تن خواهند داشت تا در روزهایی که استقلال خیلی از دومین عنوان قهرمانی پیاپی‌اش دور نیست این مهم را یک بار دیگر تجربه کنند یا اینکه آنها هم به بهانه‌ بندهای مختلف در قرارداد خود بار سفر را خواهند و بست، در این بین دیگر حضور پرقدرت استقلال در آسیا هم بماند که دیگر با خاموشی این ستاره‌ها چیزی شبیه به یک رویا خواهد بود.


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921014000964کسانیکه حاج علی و رسولی نژاد رو از استقلال دور کردند و بودجه استقلال رو به بهانه خصوصی سازی دروغین قطع کردند و افشارزاده رو جایگزینش کردند فقط بخشی از دستهای پشت پرده بودند

خصوصی سازی چی شد ؟ وقتی ترامپ اومد آقایون بنفش رو خصوصی سازی کرد ... ادامه دارد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920919000838

http://isna.ir/fa/news/92092516932

http://www.varzesh3.com/news/1032683
مصاحبه مشاور لاریجانی لنگی که قلعه نویی رو تا سر حد استعدادیاب های لالیگا بالا برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921015000097لاریحانی تنها نماینده مجلسی بود که در اینستاگرامش گذشت هادی نوروزی 30 ساله رو تسلیت گفت

هادی نوروزی ملی پوش عزیز همه ما بود اما اگر تسلیت برای هادی عزیز بخاطر این بود که هادی نوروزی جوان بود پس مهرداد اولادی رو چرا تسلیت نگفت ؟ چون مهرداد بخاطر بازگشت به تیم ملی کیروش ، پیراهن تاج آسیا رو به تن کرد ؟

چرا در فیسبوکش درگذشت ناصرخان رو تسلیت نگفت ؟ چرا ناصرخان باید رد صلاحیت می شد اما رییس صدا سیما تایید صلاحیت شد ؟ اگه ناصرخان رجل سیاسی محسوب نمیشه لاریجانی با کدوم سابقه رجل سیاسی محسوب میشه ؟ چرا برای مراسم تشییع پیکر منصورخان حاضر نشد ؟

چرا به مشاورش نمیگه برای همیشه ساکت باشه ؟ 5 هزار دلار جریمه رو کی باید بده ؟ رییس آقای مشاور بیاد جواب بده . چرا حتی وقتی که منصوریان بازی رو می برد باز هم از منصوریان انتقاد می کرد ؟گفتی : چشمان ناصرخان

چشم خودت مشکل داره چرا به چشمان ناصرخان ایرادی می گیری ؟


نهم شهریور 93 بصیرت با کجا مصاحبه کرد ؟ یا متن مصاحبه رو کاملا تغییر دادی یا چنین مصاحبه ای وجود نداره که اگر وجود داشت حداقل در فضای مجازی قابل رویت بود


یکی از اتهاماتی که قلعه نویی با توجه به اون توانست حکم 6 ماه توقیف خبر ورزشی رو بگیره همین اخبار دروغ بود که در نهایت بعد از اینکه سردبیر خبر ورزشی تعداد زیادی از روزنامه نگاران استقلالی رو واسطه کرد قلعه نویی به حرمت دوستان مشترکش با سردبیر خبر ورزشی و خانواده های پرسنل خبر ورزشی از شکایت خودش صرف نظر کرد

البته دلیل اصلی توقیف 6 ماهه خبر ورزشی همون تهمتی بود که خبر ورزشی در رابطه با ابوبکر کبه به قلعه نویی زد

http://jahannews.com/fa/doc/news/424304/

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/22/1128206/


گفتی : امیر قلعه نوعی در استادیوم آزادی از دست دادن با یک جانباز شیمیایی خودداری کرده است

یک دروغ دیگه . یا مدرک بیار یا دروغ نگو


درباره پسر قلعه نویی : هر کسی که با ماشینی که توی خیابون بوده عکس بگیره یعنی پشت فرمان آن ماشین نشسته ؟ یک نوجوون دوست داره هر طوری که دلش بخواهد با ماشینش در خیابون عکس بگیره و ادای رانندگی رو در بیاره


درباره تیم ملی : لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 30 نفره رو به فیفا فرستاد اما لیست 23 نفره رو 21 ماه می یعنی بعد از پایان لالیگا اعلام می کنه و تا قبل از اون هیچ اسمی افشا نشده

تو که فرق ارسال لیست با اعلام عمومی لیست رو نمی دونی ساکت باش

الان لیست اسامی 30 نفره بازیکنان اسپانیا برای جام جهانی اعلام شد ؟

https://www.tarafdari.com/node/974075گفتی قلعه نویی دیگر هواداران هیچ تیمی به سراغ قلعه نویی نمی آیند تا سرمربی فصل بعدشان شود

پیشنهاد می کنم اخبار خبرگزاریهای آذربایجان و اصفهان و خوزستان رو با دقت بخونی


تو که انقدر ادعای روزنامه نگاری حرفه ای بودنت میشه به من بگو در 3 سال اول حضور قلعه نویی در استقلال مقاله یا نقدی علیه قلعه نویی با امضای خودت نوشتی ؟؟ سندی داری که ثابت کنی اون مقاله مال خودته ؟ از اسم و امضای بقیه استفاده نکنی ها . آرشیو مطبوعات فقط در دسترس تو و کیارش نیست خانم اسکرین شات . راستی سال 84 دقیقا چند ساله بودی ؟ کاملا جدی میگم . یک دانش آموز 15 ساله که کارش در مطبوعات رو با ویر استاری شروع کرددر پایان باید بگم بترس از اون روزی که برانکو جایگزین کیروش و علی دایی جایگزین برانکو بشه . هنوز هم فکر می کنی دولتی که به کیروش 2 میلیون دلار معادل 15 میلیارد تومان در سال حقوق میده به سراغ مربی ایرانی میاد تا از هزینه های دولت کم بشه ؟


توهم کیروش و تو و بقیه کیروشی پورها پایان ندارد
سعید از خوزستان
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
کاربر عزیز به نام ( لنگیا و کیروشی پورای بدبخت ) کامنت حرف نداشت برادر من..........

خطاب به خانم اشک ریز.......
معلوم است چی داری میگی؟؟؟؟؟
فقط یه چیزی از تو پیج های هواداری خوندی و بلغورش کردی..........
جوری میگی منصور عظیمی انگار چی شده؟؟؟؟
یه اختلاف مالی با موسوی داشتن و بعد از اینکه موسوی موضوع رو به امیرخان اطلاع داده از کنار تیم اخراج شده......
متاسفانه چون از اول دهه 80 لنگپولیس از جرگه مدعیان لیگ خارج شده بود هواداران و خبرنگاران طرفدار این تیم شروع به جوسازی و پخش شایعات پیاپی کردن........
بله شما دروغ پراکنی می کنید و همون دروغ پراکنی ها رو معیار ناپاکی استقلال می دونید.......
تهمت زدن راحته ولی هیچ وقت هیچ مسئله ای رو علیه استقلال نتونستید ثابت کنید......
اگه قرار به تهمت باشه اشتباه تاریخی معمارزاده یا گل به خودی حاتمی یا پنالتی که خلیل زاده مقابل شما داد و فرصت هایی که مهدوی کیا و مسلمان و مرحوم اولادی مقابل پرسپولیس از نیم متری خراب کردن همه سند فساد لنگپولیسه.ولی آیا در واقعیت این اتهامات ثابت شده؟ ؟؟؟؟؟
تنها پرونده رسمی فساد و تبانی متعلق به باشگاه شماست و دو تن از اعضای تیم شما یعنی حاتم و مولایی بابت این پرونده محروم شدن ولی شما همچنان به پاکی دایی شهادت میدید.
خواهر من عظیمی خلاف کرد و امیرخان از تیم اخراجش کرد ولی آیا دایی این برخورد رو با دو خلافکار اطراف خودش یعنی حاتم و مولایی انجام داد؟؟؟؟ چرا اون ها رو کنار نذاشت چون خودش دستور کارت به کارت رو داده بود.
یه سری اسامی از پیج های لنگی خودتون شنیدی و فقط اینجا بلغورش می کنی.......
خدا رو شکر استقلال بوی تعفنش مثل جعل اسناد طارمی و قرارداد غیرقانونی و جام جعلی در نیومده والا فکر کنم استقلال رو منحل می کردن.
متاسفانه همیشه اینجور بوده که فاسدها دم از پاکی زدن تا کسی بهشون گیر نده.

مطمئن باش اگه فسادی در فوتبال کشور باشه منشا اون فقط و فقط باشگاه مافیایی شماست.......
آرش6
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
خدا رو شکر -باند کیروشی پور برانکو رو ول کردند اومدند سراغ قلعه نویی

درد شما ها نه استقلاله نه فوتبال پاک نه حجازی -درد شما ها اینه که چرا به خر کیروش گفته یابو

ldel
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۴
نویسنده لنگی و تمام
Vahid
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۰
عالی بود:)
روحت شاد ناصر حجازی
نوشته کامل نشون میدادمحبوبیت پولی نیس:)
دوستان لنگی زیاد هوا برتون نداره نمیخواد راه دور بریم‌ فقط ماجرایه طارمیو‌ جعل‌سندو لاپوشونیو‌ که خوده طارمیم اعلام کرد تو برنامه زنده نود یا اعتراف هدایتی به اینکه واسه اوردن سید جلال و‌ وحید امیری مجبور شده به فدراسیون پول بده رو‌کنار هم بزارین تا یادتون نره فوتبال ایران پاک‌ نیس:)
Sepahan
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
نوشته به نظر من که نه استقلالیم و نه پرسپولیسی کاملا غرضورزانس شما چطور نمیبینید اسطو تونو با این حرفا دارن نابود میکنن
####
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
باشه باور کردیم ولی نوشته به طرز شگفت اوری نشون داد کیسه چقدر ناپاکه
۳
اشکان4
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
یه استقلال باهوش میفهمه که اینا دایه مهربان تر از مادر نیستن و میخوان دستاورد های استقلال رو ضایع کنن
یه استقلالی باهوش میفهمه نویسنده داره با تیر خودمون چند نشون میزنه
یکم زرنگی بد نیست مخصوصا که نویسنده کاملا به پرسپولیسی بودن معروفه
Sepahan
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۰
ببخشید چقدر نویسنده عقده داشته بابا چته حالا که استقلال زوری برد دیگه این تخریبا و آسمون ریسمون بافتنا چیه جلوی خدا هم‌پیتونید این حرفا را بزنید بعدشم چند روز دیگه که قلعه نوعی مربی سپاهان شد میبینید یه استادیوم براش هورا میکشن
علیرضا
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۰
نویسندگانی مثل شقایق اشک ریز خوب این خصلت ملت ایران رو از حفظ هستند.اینکه ملت ایران حافظه ای به فراموشی حافظه ماهی دارند.این نویسندگان از این خاصیت منفی استفاده و وقایعی که 11سال پیش اتفاق افتاده رو با دید خودشون به خورد بیننده میدن.حالا هم چون دیدن امیر گند زده با رابطش با هواداران و هواداران بهش توهین کردن فرصت رو مغتنم شمرده برای نوشتن اون چیزی که واقعیت نداره.اصطلاحا" امروز شقایق عزیز لات کوچه خلوت شده.
گفتن از گذشته دردی رو دوا نمی کنه ولی به عنوان کسی که از سال 1367 طرفدار استقلال هستش به همه هواداران استقلال که خواهان خوندن اطلاعات واقعی راجع به باشگاهشون هستند و دستشون هم به دهنشون می رسه پیشنهاد می کنم آرشیو برنامه 90 در اون زمان و آرشیو خبرگزاری ایپنا(خبرگزاری فوتبال ایران در اون زمان)و آرشیو کیهان ورزشی و دنیای ورزش رو یه نگاه بندازن تا فقط برای نویسندگانی مثل اشک ریز تأسف بخورن.
حرف حساب
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۱
برای خودت تأسف بخور بيچاره که تا امثال تو هستن نون لجنهايی مثل "ژنرال" تو روغنه.
البته اگر از نوچه هاش نباشی و سوزش به خاطر منافع شخصی نباشه.
در اون صورت پماد بزن به جای مربوطه.
عرفان
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
فوق العاده بود عاااالی
محسن
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
اما من دوست دارم یه روزی،قلعه به خانه خودش استقلال برگردد.اگرچه این روزها،شفر،رویایی نتیجه گرفته.قلعه نوعی،ملکه عذاب شما قلم به مزدهاست و تیم سوگلی شما.ما دوست داریم و او یه روز با افتخار برمیگردد.ییشتر این اسناد،یه چیزی تو مابه های باد معده است که رها کردنش،شخص را راحت و بقیه را ناراحت میکند. با یک مرور ساده،میشه فهمید کدوم تیم باشخصیت و پاک هست که بیشترین محرومیت را از جانب فیفا داشته!!!! مطمئن نیستم اما فکر کنم فیفا به جای شنیدن قصه بی بی گوزو،به مستندات مراجعه میکند حکم صادر میکند و بعضا جر میدهد!!!!
حرف حساب
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
قلعهٔ جنابعالی استقلال رو خونهٔ خودش حساب نميکنه و زور زدن
نوچه هاش و آلت دستهای هالو هم اين حقيقت رو عوض نميکنه. گر چه
در کشوری که ملت به هر شارلاتانی سواری ميدن کثافتی مثل اين هم بايد
سواری کنه.
!!!
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۸
بالاخره راز قهرمانی های کیسه هم فاش شد
۲
.......
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
نویسنده فقط ذوب در فرهاد مجیدیه خخخخخ
۶ ۱
اشکان4
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
اصلا مشکل فرهاد چیز دیگه بود که خداحافظی کرد
من مخالف قلعه نوییم ولی این خانم هرچی شنیده به زبون آورده و در آخر نتیجه گیری هم کرده!
((
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
اون موقع که استقلال با قلعه نویی قهرمان میشد و همین شماها واسش هورا میکشیدین بارها از نقش م.ع صحبت شد ولی همه خودشون رو به کری زده بودن . اتفاقا چون قلعه نویی تو استقلال بوده و از تمام کارهای مافیایی سررشته داره صعود استقلال رو به وزارت ورزش تبریک گفته
@
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
نویسنده اومد قلعه نویی رو داغون کنه زد کل کیسه ها رو با خاک یکسان کرد
۷
Ali
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
اواخر مربیگری قلعه نوعی تو استقلال از باخت استقلال خوشحال میشدم. شاید برای خیلی از استقلالیا عجیب باشه ولی استقلال با قلعه نوعی اصلا ربطی به استقلال نداشت. استقلال با پورحیدری و حجازی شناختم و قلعه نوعی هیچ ربطی به استقلال نداره
nima
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
متن عالی
nima
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
متن عالی
۹
محسن
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۵
بسیار عالی
تماما درست و عین واقعیت
همه اینا حرف های دل منه که همه این اتفاقات رو یادمه،چون با استقلال بزرگ شدم.
تشکر و دست مریزاد به نویسنده که حق مطلب رو ادا کرد.
لنگی بی ستاره
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۵
عالی بود عالی
تورق تاریخ بود.
جای خالی همچین یادداشتی خالی بو توی مطبوعات ما که خبرنگاراش با مربی نهاد میخورن و دینشون رو ادا میکنن!!
این فوتبال تا زمانی که دولتی هست و قلعه نویی ها توش هستن، فاسد باقی میمونه.
A brok
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۲
خانوم اشك ريز اگر انصاف نداريد،اگر با فكت و مدلل حرف زدن بلد نيستيد...لااقل كمي قلم داشته باشيد،كمي ايجاز بلد باشيد
عزيز دل با دوستت پشت سر خواهر شوهرت كه غيبت نميكني
اين حجم از قلم فرسايي بدون ذره اي ظرافت و طنازي،در عين حال پر از كينه و عقده؟!
ننگ بر موزامبيک، سلام بر کرواسی!
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۰
حالا شما با ظرافت و طنازی يه کم يخ بمال اونجايی که ميسوزه، وقتی گريه ات تموم شد برگرد.

۳
حرف حساب
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
دستت درد نکنه خانوم اشک ريز. دو بار از اول تا آخر خوندم. از اون مقاله هاست که
بايد دست به دست بگرده.
مارال
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۱
خانم اشک ریز خیلی قشنگ بود ، دلم برا حجازی تنگ شد !
pooyan
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
صرفا جهت اطلاع دوستان
متوهم نباشيم
سرخابيها كلا داستان زياد دارند
جوگير نشويم هردو تيم دره هاي زيادي را مستفيذ كرده اند
اينهايي كه به تيم مقابل ميتازند يا ١٣ سالشونه يا داستان كبك وبرفه
اگه بنا به بازكردن پرونده هاي خلاف باشه رقابت تنگاتنگي رو شاهد خواهيم بود
فرهاد
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۶
اوووه چه نویسنده عصبانی . بابا تیم شما خوب بود افرین تیکی تاکی بردید اصلا وقت کشی نکردی داوری هم به نفع ذوب بود 4 تا تیر دروازه هم زدید حالا ارام باش کسی چیزی ندیده فیلم بازی را هم از بایگانی ها پاک می کنند شما خوبید افرین
امیر بینظیر
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
بیکار نبودم که وقتم رو تلف این همه اباطیل تکراری کنم اما با یک نگاه کلی همه سطور برایم آشنا آمد ، همان اراجیفی که قلعه نویی را یک جانی بالفطره و همیشه در حال توطئه نشان میدهد و حجازی را جزو معصومین!
فقط به نویسنده این سطور میگم که از اینکه امیر همیشه بالا بوده بسوز و حسادت کن و اشک بریز که این یکه نازی همچنان ادامه دارد...
میثم
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
برای اولین بار شقایق اشک ریز رو تحسین میکنم
۶
مسعود
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۵۲
نویسنده قلعه نویی رو هدف گرفته ولی استقلال رو میزنه،از موقعیت پیش اومده داری استفاده میکنی،حالا که قلعه نویی بین هواداران استقلال منفور شده،داری از این جو سواستفاده میکنی و استقلال رو زیر سوال میبری،لنگیا هر بار مطلب مینوشتی فحش بارونت میکردن ولی الان دارن برات دست میزنن،قلعه نویی خودشو بین استقلالیا خراب کرده ولی قهرمانیاش با استقلال و سپاهان بدون حرف و حدیث بود،هیچ مدرکی علیه اون قهرمانی ها وجود نداره،تمام اینها زاییده ی ذهن کسانی بود که قهرمانی هیچ‌تیمی غیراز تیم محبوبشونو باور نداشتن،وقتی دهه هشتاد استقلال قدرت گرفت ،تمام این شایعات بی پایه و اساس و بدون مدرک صرفا توسط کسانی مطرح شد که طاقت قدرت گیری استقلال رو نداشتن،هیچ مدرکی وجودنداره،و تاوان این تهمت هارو خواهید داد،بهتره بری اعترافات عابدینی مدیر عامل پیروزی رو بازخوانی کنی که گفته بود اگر لابی نمیکردم دهه هفتاد قهرمان نمیشدیم،چندین موضوع دیگه از جمله میثاق معمارزاده و امثالهم هست که من تهمت نمیزنم و قضاوت رو به تاریخ میسپارم،هواداران استقلال به هوش باشن ،قلعه نویی با مزخرفاتش از چشم همه ما افتاده اینا هم از جو موجود سو استفاده میکنن ؛قلعه نویی رو هدف گرفتن و‌استقلال رو‌میزنن...!
لنگیا و کیروشی پورای بدبخت در #ایستگرام ای اف سی از دکل سرمربی سابق استقلال بالا رفتند تا خودشان را در جهان هم مسخره کنند
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۵۷
ادمین جان لطفا کامنتای من رو کامل تایید کن . با تشکر
اشکان4
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
از ماجرای بهروز رهبری فر هم مینوشتی اگه واقعا نظری نداشتی،یه جور نوشته که بگه هرچی موفقیت استقلال بدست آورده کشک بوده ولی مال پرسپولیسی ها مال بوده!نویسنده فقط میخواست از این شکراب شدن روابط استقلالی ها و قلعه سو استفاده کنه تا قهرمانی های استقلال رو لوث کنه
عجب نویسنده هایی جدیدا پیدا شدن
یکی برای اینکه برانکو رو ببره بالا مسلمان رو می کوبه
یکی هم برای اینکه قهرمانی استقلال رو ببره زیر سوال هرچی شایعه شنیده بوده رو در غالب واقعیت به خورد مردم بده
اگه شرف دارین حرفتونو شفاف بزنید
نه اینکه نظرتونو با مغلطه و توجیح من دراوردی مثبت جلوه بدین
امین لاجوردی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۴
اون مقاله از هدایتی و این از قلعه، سمبل های فساد رو واقعا نشونه گرفتین خانم اشکریز ، و البته فکر پاتک هاشون هم بودی،

مملکت فساد گرفته؛ این لجنزار واقعی دزدها رو فقط امثال تو بهتر میکنن، همیشه مینویسی و میدونی چقدر عوام بهت حمله می کنند، ممنونم از بردباری تون

کاش نصف تو شجاع بودم، باحترامت کلاه باید از سر برداشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر