فهرست
پنالتی کریمی کمر استقلال را شکست
پنالتی کریمی کمر استقلال را شکست

پنالتی کریمی کمر استقلال را شکست

1 بازی را در ورزشگاه دیدم و حسابی هم حالم گرفته شد.باور نمی‌کردم استقلال چنین بازی راحتی را ببازد. تیم خوب بازی را آغاز کرد و تا لحظه پنالتی واقعا تیم برتر بودیم، اما آن پنالتی کمر تیم‌مان را شکست. واقعا ناراحت این باخت هستم و حال هواداران را درک می‌کنم.هوادار استقلال حق دارد از بازیکنان تیمش ناامید باشد، اما حمایت را نباید فراموش کرد. الان نیاز به حمایت داریم.

2 مشکلات استقلال برای اول فصل است نه برای امروز و دیروز. دو، سه ماه فرصت داشتند تیم را بسازند، اردوی خارجی بروند، از تیم شناخت پیدا کنند و با قدرت در مسابقات شرکت کنند. هیچ‌کدام هم رخ نداد. چقدر بیهوده بازیکنان تیم را از دست دادند تا در همه پست‌ها به مشکل بخوریم.چرا باید به این راحتی بازیکن‌های کلیدی تیم را از دست بدهیم.چرا باید اینقدر اوضاع ما خراب شود که تا همین امروز لنگ مهاجم باشیم، درحالی که خودمان چند مهاجم بیرون کردیم. اینها حقایق تلخی است که باید به آن اشاره کرد.شروع فصل نشان‌دهنده اشتباه بودن تصمیماتی است که گرفته شده.

3 شیرازه تیم استقلال در پیش‌فصل نابود شد. هرسال که نمی‌شود 15بازیکن از تیم جدا کرد. این همه تغییر و تحول برای چه رخ می‌دهد؟ چرا در تیمی مثل استقلال ثبات باید یک رویا باشد؟ پرسپولیس را نگاه کنید. تغییری به آن صورت نداشته‌اند. اکثر نفرات را هم حفظ کرده‌اند و تازه بردهای امسال‌شان هم همه یک بر صفر است؛ یعنی کاملا اقتصادی می‌برند. پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش نمی‌گذارد که بگوییم عجب بازی درخشانی! نتایجی هم که کسب کرده، همه حداقلی است؛ یعنی سه برد یک بر صفر داشتند. در همین دربی هم دیدید پرسپولیس چیزی به نمایش نگذاشت که حاکی از برتری این تیم باشد. دلیل این همه امتیاز‌آوری پرسپولیس فقط همان ثبات است نه چیز دیگر.

4 بازیکن ملی‌پوش را به این خاطر به تیم می‌آورند که به تیم کمک کند و بازی‌های بزرگ را برای تیم دربیاورد. بیرانوند بازی را برای پرسپولیس درآورد، ولی در استقلال علی کریمی این کار را نکرد. خب ما چرا باید به علی کریمی چند میلیارد پول بدهیم؟ چرا باید دو ماه معطل شویم که بعدا به تیم اضافه شود؟ برای چه چیزی؟ به چه دلیلی؟ به‌خاطر همین کاری که باید می‌کرد دیگر، نه به خاطر خوش‌تیپی! کریمی هم بد پنالتی زد، هم بد بازی کرد و هم بد اخراج شد. خودتان بگویید چرا استقلال باید به این بازیکن بیشترین پول را پرداخت کند؟ دلیلش چیست؟ او کمر تیم را شکست.

 

فرهیختگان/ ایمان عالمی 

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-09-24 10:12:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۱
۱- طوری از دو میلیارد صحبت می‌کنه که
یادش رفته که میشه ۱۵۰ هزار دلار و سال قبل بیشتر می‌گرفته .
۲- چون این پول را به کریمی میدن پس باید پنالتی رو گل میکرد . پس اون موقع پرسپولیسی‌ها باید میگفتن چون این پول را می‌دیم باید می‌گرفت . مسی و رونالدو هم که هزاران هزار بیشتر میگیرن دیگه اعدام میشن اگه پنالتی رو گل نکن .

۳- تو چه طرفداری هستی که فکر پول بازیکن افتادی و فقط هورا کشیدن و تو شادی طرفدار میشی

کمی کوتاه بیا و اینقدر سوهان روح نشو و کمر بازیکن و تیم رو نشکن
۸
...
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۸
پنالتی ناحق کمر اس دق لال رو شکست. شجاعیان با اون دایوی که زد این تیم رو نابود کرد . عبرت بگیرید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر